Tuoteluettelo

Alkuun Takaisin

 

 


Näytä suurempi kartta

 

Suupohjan Varaosa ja Huolto Oy
Topeeka 71, 61800 Kauhajoki
ma-pe 8.30-17, la 9-13

 

 

Varaosat:

Vaihde            

010 470 9860

varaosat@svh.fi

 

Antti

010 470 9873

antti@svh.fi

 

Timo

010 470 9866

timo@svh.fi

 

Arto

010 470 9867

arto@svh.fi

 

 

Pienkonehuolto:

Vaihde
010 470 9862
huolto@svh.fi

 

Olli

010 470 9868

olli@svh.fi

 

Maatalous varaosat:
010 470 9863
jukka@svh.fi

 

 

Autohuolto:
010 470 9870
autohuolto@svh.fi

 

 

Taloushallinto:
010 470 9865
outi@svh.fi

 

Tavaran vastaanotto ja lähetys:

010 470 9869

heli@svh.fi

 

Verkkokauppa:

010 470 9872

harri@svh.fi

 

 

 

Puhelumaksut:
010-alkuiset numerot  8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (sis.alv.)
Ulkomailta soitettaessa hinta määräytyy paikallisen operaattorin hinnaston mukaisesti

 

_
Top