Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Sinter Grip Road: Kawasaki, Kymco, Yamaha. ATV: Suzuki, Yamaha

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Road: Kawasaki, Kymco, Yamaha. ATV: Suzuki, Yamaha

Hinta:
27,50 €
Ovh. 34,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB497ST
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala

OEM:
OEM Kawasaki 430820060
OEM Kawasaki 430821117
OEM Kawasaki 430821089
OEM Kawasaki 430821099
OEM Kymco 45106 KKD6 E00
OEM Suzuki 5910005830
OEM Suzuki 5930027860
OEM Suzuki 5930027830
OEM Suzuki 5930026830
OEM Suzuki 5930027870
OEM Suzuki 5930027850
OEM Suzuki 5930027810
OEM Triumph 2020072T0301
OEM Yamaha 3SP W0045 00
OEM Yamaha 4MX W0045 00
OEM Yamaha 4EW W0045 00
OEM Yamaha 3JD W0045 00
OEM Yamaha 4SS W0045 00
OEM Yamaha 4EW W0045 01

- APRILIA SX 50 Ltd. 2014 > Etupala
- ATK (USA) all models 1994-95 1994 > 1995 Etu- ja takapala
- BENELLI Caffe Nero 125 2011 > Etu- ja takapala
- BENELLI Hobby 125 (4T) 2013 > 2013 Etu- ja takapala
- BENELLI Macis 125 2010 > Etu- ja takapala
- BENELLI X 125 2012 > 2014 Etu- ja takapala
- BENELLI Caffe Nero 150 2011 > 2012 Etu- ja takapala
- BENELLI Macis 150 2010 > 2012 Etu- ja takapala
- BENELLI Caffe Nero 250 Right 2008 > 2011 Etupala
- CAGIVA WR 125 1993 > Etupala
- CAGIVA CANYON 500 1995 > Etupala
- CFMOTO CF 125 T-21A E-Charm 125 2010 > 2012 Etupala
- CFMOTO CF 125 T-22 Glory 125 2010 > 2011 Etupala
- CFMOTO CF 150 T-5i E-Charm 150 2010 > 2012 Etupala
- CFMOTO CF 150 T-6A Glory 150 2010 > 2011 Etupala
- CFMOTO CF 500( Terracross) Right 500 2011 > 2012 Etupala
- CFMOTO CF 500-5 (Rancher 500 UTV) Left 2010 > 2012 Etupala
- CFMOTO CF 500 UU-A UForce Left - side by side 2015 > 2015 Etupala
- CFMOTO CF 600 ZForce / ZForce EX Left - side by side 2013 > 2015 Etupala
- CFMOTO CF 625-3 (Z6 Terracross) Right 625 2011 > 2012 Etupala
- CFMOTO CF 800 EX ZForce Left - side by side 2015 > Etupala
- CFMOTO CF 800 UU-A UForce Left - side by side 2013 > 2015 Etupala
- DERBI RUNNER 50 2T Blacksoul 50 2011 > Etupala
- DERBI SENDA DRD Racing 50 50 2011 > Etupala
- DERBI FUOCO 500 ie 500 2011 > 2 Etupala
- HONDA CRE 50 Baja 50 2011 > Etupala
- HONDA CRM 50 Derapage 50 2011 > Etupala
- HONDA CA 125 REBEL 125 1995 > 1997 Etupala
- HONDA CRE Baja HM 125 4T 125 2011 > Etupala
- HONDA CRM 125 Derapage HM 125 4T 125 2011 > Etupala
- HONDA NSR 150 150 2001 > 2003 Takapala
- HONDA CMX 250 C REBEL 250 1996 > 2000 Etupala
- HUSQVARNA 125 ALL MODELS 1992 125 1992 > Etupala
- HUSQVARNA 125 ALL MODELS 1993 125 1993 > Etupala
- HUSQVARNA 250 ALL MODELS 1992 250 1992 > Etupala
- HUSQVARNA 250 ALL MODELS 1993 250 1993 > Etupala
- HUSQVARNA TC 610 CROSS 610 1991 > Etupala
- HUSQVARNA TE 610 610 1991 > Etupala
- KAWASAKI KLX 125 C 125 2010 > Etupala
- KAWASAKI KLX 125 D (D-Tracker) 125 2010 > Etupala
- KAWASAKI KX 125 125 1989 > 1994 Etupala
- KAWASAKI KDX 200 SR 200 1990 > 1993 Etupala
- KAWASAKI KDX 250 SR-D 250 1991 > 1993 Etupala
- KAWASAKI KLX 250 S 250 2009 > Etupala
- KAWASAKI KX 250 250 1989 > 1994 Etupala
- KAWASAKI KR 500 ES 500 1993 > Etupala
- KAWASAKI KX 500 500 1989 > 1994 Etupala
- KAWASAKI KLR 650 650 2008 > Etupala
- KAWASAKI ATV KLF 300 BAYOU 4x4 C Series (left) 300 1989 > 2004 Etupala
- KAWASAKI ATV KLF 400 BAYOU 4x4 B Series (left) 400 1993 > 1999 F Etupala
- KAWASAKI ATV KVF 650 Brute Force 4X4i All models (Left) 650 2007 > 2008 Etupala
- KAWASAKI ATV KRF 750 Teryx 4x4 All mod.(Left)-side by side 750 2008 > Etupala
- KAWASAKI ATV KVF 750 BRUTE FORCE All Models (left) 750 2005 > 2010 Etupala
- KEEWAY Partner 110 110 2006 > 2007 Etupala
- KEEWAY 125 Logik 125 2013 > Etu- ja takapala
- KEEWAY Cityblade 125 125 2013 > Etupala
- KEEWAY Outlook 125/150 125 2007 > 2010 Etu- ja takapala
- KEEWAY Superlight 125 125 2007 > Etupala
- KEEWAY 150 Logik 150 2013 > Etu- ja takapala
- KEEWAY Cityblade 150 150 2013 > Etupala
- KEEWAY Superlight 150 150 2007 > 2012 Etupala
- KEEWAY 250 Blackster 250 2014 > Etupala
- KEEWAY Cruiser 250i 250 2009 > Etupala
- KEEWAY 350i Index 350 2013 > Etupala
- KSR MOTO BY GENERIC Inox 125 (4T) 125 2012 > Etupala
- KSR MOTO BY GENERIC Zion 125/150 (Rear Disc Model) 125 2011 > 2012 Etupala
- KSR MOTO BY GENERIC Zion 125/150 (Rear Drum Model) 125 2008 > 2010 Etu- ja takapala
- KYMCO AGILITY 50 (KG10SA) 50 2005 > 2008 Etupala
- KYMCO AGILITY 50 R10 (4T) 50 2006 > Etupala
- KYMCO AGILITY 50 R12 (4T) 50 2006 > Etupala
- KYMCO AGILITY RS Naked 50 2T 50 2010 > Etupala
- KYMCO FILLY LX 50 50 2000 > Etupala
- KYMCO LIKE LX 50 2T/4T 50 2010 > Etupala
- KYMCO VITALITY 50 (2T & 4T) 50 2004 > 2009 Etupala
- KYMCO YUP 50 50 2001 > 2006 Etupala
- KYMCO COBRA 100 RACER 100 1999 > 2003 Etupala
- KYMCO AGILITY 125 125 2006 > 2008 Etupala
- KYMCO AGILITY 125 R12 (4T) 125 2006 > Etupala
- KYMCO AGILITY RS 125 R12 (4T) 125 2010 > Etupala
- KYMCO AGILITY RS 125 R12 (4T) Naked + 125 2010 > Etupala
- KYMCO LIKE LX 125 4T 125 2010 > Etupala
- KYMCO MOVIE 125 125 1998 > 2000 Etupala
- KYMCO STRYKER 125 125 2001 > 2006 Etupala
- KYMCO VIVIO 125 125 2000 > 2003 Etupala
- KYMCO STRYKER 150 (Off-Road) 150 2000 > 2006 Etupala
- KYMCO LIKE LX 200 i 200 2010 > Etupala
- KYMCO PEOPLE 250 S (Left side) 250 2006 > 2008 Etupala
- KYMCO PEOPLE S300i Left 300 2008 > 2010 2 Etupala
- MALAGUTI BLOG 125 2008 >
- MALAGUTI CENTRO 125 ie/SL 2007 > 2011
- MALAGUTI BLOG 160 2008 >
- MALAGUTI CENTRO 160 ie 2008 >
- PEUGEOT e - Satelis 0 2011 > Etu- ja takapala
- PEUGEOT e - Vivacity (Electric) 0 2011 > 2012 Etupala
- PEUGEOT DJANGO 50 2T (HERITAGE) 2015 >
- PEUGEOT DJANGO 50 4T (HERITAGE) 2015 >
- PEUGEOT City Star 125 (AC/Carb) 2011 >
- PEUGEOT City Star 125 Blue Line (AC/Carb) 2015 >
- PEUGEOT City Star 125 i (LC) 2013 >
- PEUGEOT DJANGO 125 (HERITAGE) 2014 >
- PEUGEOT Geo RS 125 (Nissin Calipers) 125 2007 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 125 Premium (Nissin Caliper/Non ABS) 125 2007 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Satelis 125 Avenue (Nissin Calipers) 125 2008 > 2009 Etu- ja takapala
- PEUGEOT SATELIS 125 RS (4T) 125 2013 > Etupala
- PEUGEOT Vivacity 125 (4T) 125 2010 > 2012 Etupala
- PEUGEOT Vivacity Sixties 125 (4T) 125 2011 > 2012 Etupala
- PEUGEOT City Star 200 i 200 2012 > Etupala
- PEUGEOT Geo 250 (Nissin Caliper) 250 2007 > 2011 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 250 Premium (Nissin caliper/ Non ABS 250 2007 > 2011 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Satelis 250 Premium (Nissin Calipers) 250 2007 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Satelis 250 RS (Nissin Calipers) 250 2007 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 300 (Nissin Calipers/Non ABS) 2010 > 2013 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 300 RS (Nissin Calipers) 2010 > 2013 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 300 Style (Nissin Calipers) 2010 > 2013 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geo RS 400 (Nissin Calipers) 400 2008 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Geopolis 400 Premium (Nissin Caliper/ Non ABS) 400 2007 > 2012 Etu- ja takapala
- PEUGEOT Satelis 400 Premium (Nissin Calipers) 400 2008 > 2011 2 Takapala
- PEUGEOT Satelis 400 RS (Nissin Calipers) 400 2008 > 2012 2 Takapala
- PEUGEOT Satelis 400 Urban (Nissin Calipers) 400 2008 > 2012 2 Takapala
- PEUGEOT Geopolis 500 500 2008 > 2011 2 Takapala
- PEUGEOT Satelis 500 500 2007 > 2012 2 Takapala
- PEUGEOT Satelis 500 RS (Nissin Calipers) 500 2008 > 2012 2 Takapala
- PIAGGIO VESPA 946 Special - 125 (4T/3V) 125 2013 > Etupala
- QUADZILLA RS 6 4WD Left 600 2010 > 2011 Etupala
ROYAL ENFIELD Thunderbird 350 2012 > Etupala
ROYAL ENFIELD Bullet500 ( Efi / Dual Seat) 500 2009 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD BulletBattle Green 500 ( Efi / Single Seat) 500 2009 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD BulletClassic 500 ( Efi / Single Seat) 500 2009 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD BulletClassic Chrome 500 ( Efi / Single Seat) 500 2009 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD BulletDesert Storm 500 ( Efi / Single Seat) 500 2012 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD BulletElectra X (All disc models/Dual Seat) 500 2005 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD Clubman500 EFI 500 2009 > 2012 Etupala
ROYAL ENFIELD Electra500 EFI 500 2009 > 2014 Etupala
ROYAL ENFIELD Fury500 ( Efi) 500 2011 > 2012 Etupala
ROYAL ENFIELD Trials500 EFI 500 2009 > 2012 Etupala
ROYAL ENFIELD Woodsman500 EFI 500 2009 > 2012 Etupala
- SUZUKI RM 125 H 125 1987 > Etupala
- SUZUKI RM 125 J 125 1988 > Etupala
- SUZUKI RM 125 K - L - M 125 1989 > 1995 Etupala
- SUZUKI TS 125 125 1990 > 1996 Etupala
- SUZUKI UH 125 BURGMAN ABS 125 2014 > Etupala
- SUZUKI TS 200 R 200 1990 > 1994 Etupala
- SUZUKI UH 200 BURGMAN ABS 200 2014 > Etupala
- SUZUKI AN 250 8 Skywave SS Left 250 2008 > Etupala
- SUZUKI AN 250 Skywave Type M (BA-CJ45A) Left 250 2007 > 2008 Etupala
- SUZUKI AN 250 Skywave Type S (BA-CJ44A) Left 250 2007 > 2008 Etupala
- SUZUKI DJEBEL 250 250 1993 > Etupala
- SUZUKI DR 250 S 250 1990 > 2000 Etupala
- SUZUKI RM 250 250 1991 > 1992 Etupala
- SUZUKI RM 250 H 250 1987 > 1988 Etupala
- SUZUKI RM 250 K - L - M 250 1989 > 1994 Etupala
- SUZUKI RM 250 R-S 250 1993 > 1995 Etupala
- SUZUKI RMX 250 RP 250 1989 > 1995 Etupala
- SUZUKI DR 350 350 1990 > Etupala
- SUZUKI DR 350 S-SH-SE 350 1993 > 1997 Etupala
- SUZUKI AN 400 BURGMAN/SKYWAVE ABS (left) 400 2007 > Etupala
- SUZUKI AN 400 BURGMAN/SKYWAVE NO ABS (left) 400 2007 > Etupala
- SUZUKI RM 500 500 1987 > Etupala
- SUZUKI ATV LT-F 300 KING QUAD (left) 300 2002 > Etupala
- SUZUKI ATV LT-R 450 K/Z (left) 450 2006 > Etupala
- SUZUKI ATV LT-A 500 F QUADMASTER (left) 500 2000 > 2001 Etupala
- SUZUKI ATV LT-F 500 FW/FX/F1 QUADRUNNER (left) 500 1998 > 2002 Etupala
- SUZUKI ATV LT-A 700 KING QUAD (left) 700 2008 > Etupala
- SYM RS 150 150 2006 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE 800 / T100 100 2001 > Takapala
- TRIUMPH SPEED FOUR 600 600 2002 > 2 Takapala
- TRIUMPH TRIDENT 750 (left) 750 1992 > 1998 Etupala
- TRIUMPH AMERICA 865 865 2007 > Takapala
- TRIUMPH AMERICA 865 (12 Spoke Cast wheel) 865 2010 > Takapala
- TRIUMPH AMERICA LT 865 865 2014 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE California Street Racer 865 865 2008 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE Newchurch 865 2015 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE Spirit 865 2015 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T100 865 865 2005 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T100 BLACK 865 2012 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T100 SE 865 2012 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T214 865 2015 > Takapala
- TRIUMPH SCRAMBLER 865 865 2006 > Takapala
- TRIUMPH SPEEDMASTER 865 2010 > Takapala
- TRIUMPH SPEEDMASTER 865 865 2004 > 2 Takapala
- TRIUMPH DAYTONA SPRINT 900 (left) 900 1993 > Etupala
- TRIUMPH SCRAMBLER 900 900 2010 > FDB664 FDB497 Takapala
- TRIUMPH STREET TWIN 900 2016 > Takapala
- TRIUMPH THRUXTON 900 900 2004 > 2007 Takapala
- TRIUMPH THRUXTON 900 900 2008 > Takapala
- TRIUMPH THRUXTON 900 (Front Brembo caliper) 900 2008 > 2 Takapala
- TRIUMPH THRUXTON 900 ACE 900 2015 > Takapala
- TRIUMPH TIGER 900 (left) 900 1993 > 1998 2 Etupala
- TRIUMPH TRIDENT 900 SPRINTER (left) 900 1993 > 1998 Etupala
- TRIUMPH TROPHY 900 (left) 900 1993 > 1995 Etupala
- TRIUMPH DAYTONA 955i 955 1997 > 2000 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE 955 955 2002 > 2 Takapala
- TRIUMPH SPRINT RS 955 double sided swing arm 955 2003 > 2004 2 Takapala
- TRIUMPH SPRINT RS 955 single sided swing arm 955 2003 > 2004 2 Takapala
- TRIUMPH SPRINT ST 955 955 1999 > 2004 2 Takapala
- TRIUMPH SPEEDMASTER 1000 2012 > 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 1050 2004 > 2007 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE 1050 1050 2007 > 2012 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE R 1050 2016 > Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE R 1050 (Racing version pad) 1050 2012 > 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE R 1050 (Road version pad) 1050 2012 > 2 Takapala
- TRIUMPH SPEED TRIPLE S 1050 2016 > Takapala
- TRIUMPH SPRINT GT 1050 1050 2011 > 2 Takapala
- TRIUMPH SPRINT ST 1050 / ABS 1050 2004 > 2 Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T120 1200 2016 > Takapala
- TRIUMPH BONNEVILLE T120 BLACK 1200 2016 > Takapala
- TRIUMPH THRUXTON 1200 2016 > Takapala
- TRIUMPH THRUXTON R 1200 2016 > Takapala
- TRIUMPH TROPHY 1200 (left) 1200 1993 > 1995 Etupala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER 1200 1215 2012 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER Xc 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER XC 1200 1215 2013 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER Xca 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER Xcx 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER XR 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER XRt 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TIGER EXPLORER XRx 1215 2016 > Takapala
- TRIUMPH TROPHY SE 1215 2012 > 2 Takapala
- YAMAHA FZR 50 50 1992 > Etupala
- YAMAHA WR 125 125 1990 > Etupala
- YAMAHA WR 125 125 1991 > 1992 Etupala
- YAMAHA YBR 125 ED (5HHB/F/H) 125 2006 > 2008 Etu- ja takapala
- YAMAHA YZ 125 125 1989 > Etupala
- YAMAHA YZ 125 all models 125 1990 > 1997 Etupala
- YAMAHA DT 200 WR 200 1991 > Etupala
- YAMAHA WR 200 B 200 1991 > 1994 Etupala
- YAMAHA TT 250 R 250 1993 > 1999 Etupala
- YAMAHA TT-R 250 250 2000 > Etupala
- YAMAHA WR 250 (Z 2T) 250 1991 > 1997 Etupala
- YAMAHA YZ 250 250 1989 > Etupala
- YAMAHA YZ 250 250 1990 > 1997 Etupala
- YAMAHA YZ 250 250 1995 > 1997 Etupala
- YAMAHA YZ 250 A - B 250 1990 > 1992 Etupala
- YAMAHA YZ 360 360 1989 > Etupala
- YAMAHA WR 500 B 500 1991 > 1992 Etupala
- YAMAHA WR 500 ZD - ZE 500 1992 > 1993 Etupala
- YAMAHA XTZ 750 SUPER TENERE (left) 750 1989 > 2 Etupala
- YAMAHA ATV YFZ 450 (left) 450 2004 > 2005 Etupala
- YAMAHA ATV YFZ 450 (left) - All models 450 2006 > Etupala
- YAMAHA ATV YXR 450 RHINO (left) - side by side 450 2004 > 2009 Etupala
- YAMAHA ATV YXR 660 RHINO (left) - side by side 660 2004 > 2007 Etupala
- YAMAHA ATV YFM 700 RAPTOR (left) - All Models 700 2006 > Etupala
- YAMAHA ATV YXR 700 RHINO (right) - side by side 700 2008 > Etu- ja takapala

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Road: Kawasaki, Kymco, Yamaha. ATV: Suzuki, Yamaha

27,50 €