Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: Gas Gas, Husaberg, Husqvarna, KTM (1992-

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: Gas Gas, Husaberg, Husqvarna, KTM (1992-

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2018SG
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala off-road käyttöön kaikissa olosuhteissa.

Vastaavuus:
BRAKING 746
BREMBO 07HD21
BREMBO 7001
BREMBO 07BB04
BRENTA 3027
BRENTA 4027
BRENTA 4168
CL BRAKES 2352
EBC FA181
EBC FA245
EBC FA643
GALFER FD138
GOLD FREN 031
LUCAS/TRW MCB648
NEWFREN FD0186
SBS 151
SBS 671
VESRAH VD-947

OEM vastaavuus:
OEM Aprilia 8113593
OEM BMW 34 11 7 717 309
OEM Ducati 61340721A
OEM Gilera 497396
OEM Gilera 647074
OEM KTM 54613209044
OEM KTM 77013020000
OEM KTM 50313030200
OEM KTM 5DSF581100
OEM KTM 54613209244
OEM KTM 50313030300
OEM KTM 60013016000
OEM KTM 50313030000
OEM KTM 58413030000
OEM Moto Guzzi 30654625
OEM Moto Guzzi 56546300
OEM Piaggio CM077902
OEM Yamaha 4GV F5911 00
OEM Yamaha 1D5 F5811 00
OEM Yamaha 5VK W0045 00
OEM Yamaha 11D F5811 00
OEM Yamaha 4GV W0045 10
OEM Yamaha 2C8 W0045 00
OEM Yamaha 1B9 W0045 00
OEM Yamaha 5D7 F5811 00

APRILIA MX 125 125 2004 > Etupala
APRILIA RX 125 125 1995 > Etupala
APRILIA RX 125 (AJP Calipers Front & Rear) 125 2008 > 2012 Etupala
APRILIA RX 125 (Brembo Front & Gremica Rear caliper) 125 2008 > 2012 Etupala
APRILIA SX 125 125 2008 > Etupala
APRILIA SRV 850 ABS ATC 850 2013 > 2 Etupala
APRILIA RST FUTURA 1000 1000 2001 > Takapala
BMW G450 X 450 2008 > Etupala
BMW R nineT 1170 2014 > 2 Takapala
DERBI GP800 800 2010 > 2010 2 Etupala
DERBI GP800 800 2011 > 2 Etupala FDB2018 2
DUCATI MULTISTRADA 620 (twin disc) 620 2005 > 2006 2 Etupala
DUCATI MULTISTRADA DARK 620 620 2003 > 2005 2 Etupala
DUCATI MONSTER 695 695 2006 > 2008 2 Etupala
DUCATI MONSTER S2R 800 800 2007 > 2 Etupala
DUCATI MULTISTRADA 1200S (Racing version pad) 1198 2015 > 2 Takapala
DUCATI MULTISTRADA 1200S (Road version pad) 1198 2015 > 2 Takapala
DUCATI MULTISTRADA 1200S D air (Racing version pad) 1198 2015 > 2 Takapala
DUCATI MULTISTRADA 1200S D air (Road version pad) 1198 2015 > 2 Takapala
GILERA NEXUS 500 500 2004 > 2 Etupala
GILERA GP800 800 2008 > 2 Etupala
HARLEY DAVIDSON XG 500 Street 549 2014 > 2015 Etu- ja takapala
HARLEY DAVIDSON XG 750 Street 749 2014 > 2015 Etu- ja takapala
HUSABERG FC 501 50 1998 > Etupala
HUSABERG FE 501 S - E 50 1998 > Etupala
HUSABERG FE 350 / 450 / 550 / 650 / E 350 1995 > Etupala
HUSABERG FC 400 400 1999 > Etupala
HUSABERG FE 400 S - E 400 1998 > Etupala
HUSABERG FE 450 450 2003 > 2006 Etupala
HUSABERG 500 all models 500 1993 > 1995 Etupala
HUSABERG 500 all models 500 1996 > Etupala
HUSABERG FC 350 / 450 / 550 550 1995 > Etupala
HUSABERG FE 550 E Strada 550 2008 > Etupala
HUSABERG FE 570 570 2009 > Etupala
HUSABERG FC 600 SUPERMOTARD 600 1998 > Etupala
HUSABERG FE 600 S - E - R 600 1998 > Etupala
HUSABERG FE 650 E 650 2006 > 2008 Etupala
HUSQVARNA 125 ALL MODELS 1994-1995 125 1994 > 1995 Etupala
HUSQVARNA CR 125 125 1996 > 2004 Etupala
HUSQVARNA CR 125 125 2005 > 2013 Etupala
HUSQVARNA ENDURO WR 125 125 2010 > Etupala
HUSQVARNA SM 125 S 125 2002 > 2011 Etupala
HUSQVARNA SM 125 S (4T) 125 2011 > Etupala
HUSQVARNA SM 125 S SUPERMOTARD 125 1998 > 1999 Etupala
HUSQVARNA TC 125 (2T) 125 2014 > Etupala
HUSQVARNA TE 125 125 2007 > 2010 Etupala
HUSQVARNA TE 125 (2T) 125 2014 > Etupala
HUSQVARNA TE 125 (4T) 125 2011 > 2013 Etupala
HUSQVARNA WR 125 125 1998 > 2005 Etupala
HUSQVARNA WR 125 125 2006 > 2013 Etupala
HUSQVARNA WRE 125 125 2000 > 2013 Etupala
HUSQVARNA WRE 125 / DUAL 125 1994 > 1999 Etupala
HUSQVARNA 250 ALL MODELS 1994-1995 250 1994 > 1995 Etupala
HUSQVARNA CR 250 250 1996 > Etupala
HUSQVARNA CR 250 250 2005 > 2007 Etupala
HUSQVARNA FC 250 (4T) 250 2014 > Etupala
HUSQVARNA FE 250 (2T) 250 2014 > Etupala
HUSQVARNA SMS 250 250 2011 > Etupala
HUSQVARNA TC 250 250 2002 > 2003 Etupala
HUSQVARNA TC 250 250 2005 > 2008 Etupala
HUSQVARNA TC 250 (2T) 250 2014 > Etupala
HUSQVARNA TC 250 (4T) 250 2009 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TC 250 R 250 2013 > Etupala
HUSQVARNA TE 250 (2T) 250 2014 > Etupala
HUSQVARNA TE 250 (4T) 250 2002 > 2005 Etupala
HUSQVARNA TE 250 (4T) 250 2006 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TE 250 Meo Replica (4T) 250 2011 > 2011 Etupala
HUSQVARNA TE 250 R (4T) 250 2013 > Etupala
HUSQVARNA WR 250 250 1995 > 2008 Etupala
HUSQVARNA WR 250 (2T) 250 2009 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TE 300 (2T) 300 2014 > Etupala
HUSQVARNA WR 300 (2T) 300 2009 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TE 310 310 2010 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TE 310 R (4T) 310 2013 > Etupala
HUSQVARNA FC 350 (4T) 350 2014 > Etupala
HUSQVARNA FE 350 (4T) 350 2015 > Etupala
HUSQVARNA TE 350 350 1996 > Etupala
HUSQVARNA WR 360 ENDURO 360 1998 > 1999 Etupala
HUSQVARNA TE 400 E DUAL - ENDURO 400 1998 > Etupala
HUSQVARNA TE 410 E 410 2000 > Etupala
HUSQVARNA TC 449 449 2011 > 2013 Etupala
HUSQVARNA TE 449 449 2011 > 2013 Etupala
HUSQVARNA FC 450 (4T) 450 2014 > Etupala
HUSQVARNA FE 450 (4T) 450 2014 > Etupala
HUSQVARNA TC 450 450 2003 > 2004 Etupala
HUSQVARNA TC 450 450 2005 > 2010 Etupala
HUSQVARNA TE 450 450 2003 > 2005 Etupala
HUSQVARNA TE 450 450 2006 > 2008 Etupala
HUSQVARNA TE 450 (4T) 450 2009 > 2010 Etupala
HUSQVARNA FE 501 (4T) 501 2014 > Etupala
HUSQVARNA TC 510 510 2004 > 2004 Etupala
HUSQVARNA TC 510 510 2005 > 2009 Etupala
HUSQVARNA TE 510 510 2004 > 2005 Etupala
HUSQVARNA TE 510 510 2006 > 2010 Etupala
HUSQVARNA TC 511 511 2011 > Etupala
HUSQVARNA TE 511 (4T) 511 2011 > 2012 Etupala
HUSQVARNA TE 570 570 > 2004 Etupala
HUSQVARNA LT 600 DUAL 600 1998 > Takapala
HUSQVARNA TE 600 600 1996 > Etupala
HUSQVARNA TE 600 E DUAL - ENDURO 600 1998 > Etupala
HUSQVARNA TC 610 610 1996 > Etupala
HUSQVARNA TE 610 E 610 1995 > 2000 Etupala
HUSQVARNA TE 610 E 610 2003 > 2004 Etupala
HUSQVARNA TE 610/IE 610 2006 > 2009 Etupala
HUSQVARNA TE 630 630 2010 > 2012 Etupala
KEEWAY Silverblade 125/150/250 125 > 2007 2 Etupala
KEEWAY KXM 200 200 2014 > Etupala
KEEWAY KXV 200 200 2014 > Etupala
KTM 125 all models 125 1992 > 1993 Etu- ja takapala
KTM 125 EXC (2T) 125 1998 > 2003 Etupala
KTM 125 EXC (2T) 125 2004 > Etupala
KTM 125 EXC Six Days (2T) 125 2011 > Etupala
KTM 125 SX 125 2004 > Etupala
KTM EXE 125 125 2000 > 2003 Etupala
KTM LC2 125 125 1998 > Etupala
KTM SX 125 125 1996 > 2002 Etupala
KTM SX 125 125 2003 > Etupala
KTM 150 SX 150 2008 > Etupala
KTM 200 EXC (2T) 200 1998 > 2003 Etupala
KTM 200 EXC (2T) 200 2004 > Etupala
KTM EGS 200 200 1998 > Etupala
KTM SX 200 200 2003 > Etupala
KTM 250 all models 250 1992 > 1993 Etu- ja takapala
KTM 250 all models 250 1994 > 1995 Etupala
KTM 250 EXC (2T) 250 1998 > 2003 Etupala
KTM 250 EXC (2T) 250 2004 > Etupala
KTM 250 EXC Six Days (2T) 250 2011 > Etupala
KTM 250 EXC-F (4T) 250 2007 > Etupala
KTM 250 EXC-F Six Days (4T) 250 2011 > Etupala
KTM 250 SX (2T) 250 1994 > 2002 Etupala
KTM 250 SX (2T) 250 2003 > Etupala
KTM 250 SX-F (4T) 250 2006 > Etupala
KTM MX 250 250 2003 > Etupala
KTM Superenduro 250 - S 250 2008 > Etu- ja takapala
KTM 300 all models 300 1994 > 1995 Etupala
KTM 300 EXC (2T) 300 2000 > 2003 Etupala
KTM 300 EXC (2T) 300 2004 > Etupala
KTM 300 EXC Six Days (2T) 300 2011 > Etupala
KTM MX 300 300 2004 > Etupala
KTM 350 EXC-F (4T) 350 2011 > Etupala
KTM 350 EXC-F Six Days (4T) 350 2012 > Etupala
KTM 350 SX-F 350 2011 > Etupala
KTM 350 XC-F 350 2011 > Etupala
KTM 350 XCF W 350 2011 > Etupala
KTM GS 350 4 STROKE 350 1993 > Etupala
KTM SX 380 380 1998 > Etupala
KTM ECX 400 400 2006 > Etupala
KTM LC4 400 E 400 1998 > Etupala
KTM SX 400 400 2000 > Etupala
KTM SXC 400 400 1998 > Etupala
KTM 450 EXC (4T) 450 2003 > 2004 Etupala
KTM 450 EXC (4T) 450 2004 > Etupala
KTM 450 EXC Six Days (4T) 450 2011 > Etupala
KTM 450 SX-F 450 2007 > Etupala
KTM MX 450 450 2003 > Etupala
KTM SX 450 / F 450 2003 > Etupala
KTM 500 all models 500 1993 > 1993 Etu- ja takapala
KTM 500 all models 500 1994 > 1995 Etupala
KTM 500 EXC (4T) 500 1998 > 2011 Etupala
KTM 500 EXC (4T) 500 2012 > Etupala
KTM 500 EXC Six Days (4T) 500 2012 > Etupala
KTM 500 XC-W 500 2012 > Etupala
KTM SX / MX 525 525 2003 > Etupala
KTM SXC 540 540 1998 > Etupala
KTM MX 600 600 1992 > Etupala
KTM SC 600 600 1998 > Etupala
KTM ADVENTURE 620 / 625 / 640 R 620 1998 > Etupala
KTM LC4 620 COMPETITION 620 1998 > Etupala
KTM DUKE 2 640 640 1998 > 1999 Etupala
KTM LC4 640 E 640 1998 > Etupala
KTM LC4 640 SUPERMOTO 640 1998 > Etupala
KTM SXC 650 650 2004 > Etupala
KTM 950 R SUPERENDURO 950 2006 > 2008 Takapala
KTM ADVENTURE 950 950 2003 > 2 Takapala
KTM SUPERMOTO 950 950 2005 > 2 Takapala
KTM 990 ADVENTURE ABS 990 2008 > 2 Takapala
KTM 990 ADVENTURE R 990 2008 > 2 Takapala
KTM 990 SMR 990 2008 > 2009 2 Takapala
KTM 990 SMR (Racing version pad) 990 2010 > 2 Takapala
KTM 990 SMR (Road version pad) 990 2010 > 2 Takapala
KTM 990 SMT 990 2009 > 2 Takapala
KTM 1050 ADVENTURE (ABS Std) 1050 2015 > 2 Takapala
KTM 1190 ADVENTURE (ABS Std)1190 2013 > 2 Takapala
KTM 1190 ADVENTURE R (ABS Std) 1190 2013 > 2 Takapala
KTM 1290 SUPER ADVENTURE 1300 2015 > 2 Takapala
PIAGGIO Beverly 400 i.e. 400 2007 > 2007 2 Etupala
PIAGGIO X9 500 500 2003 > 2 Etupala
PIAGGIO X9 500 ie 500 2007 > 2 Etupala
RIEJU MARATHON 250 250 2010 > Etupala
RIEJU MARATHON 450 450 2010 > Etupala
SHERCO Enduro 2.5i (4T) Inc. SE Models 250 2008 > 2011 Etupala
SHERCO SE-R 250 (2T) 250 2012 > Etupala
SHERCO SE250 i (2T/Brembo Rear Caliper) 250 2012 > Etupala
SHERCO SEF 250 (4T) 250 2013 > Etupala
SHERCO SEF-R 250 (4T) 250 2013 > Etupala
SHERCO SM 2.5i Supermotard (4T) 250 2008 > Etupala
SHERCO SX 2.5i F Moto Cross 250 2010 > Etupala
SHERCO Enduro SE 3.0i (4T) 300 2010 > 2011 Etupala
SHERCO SE-R 300 (2T) 300 2012 > Etupala
SHERCO SE300 i (2T/Brembo Rear Caliper) 300 2012 > Etupala
SHERCO SEF 300 (4T) 300 2013 > Etupala
SHERCO SEF-R 300 (4T) 300 2013 > Etupala
SHERCO Enduro 4.5i (4T) Inc SE Models 450 2004 > 2011 Etupala
SHERCO SE 450 i R (Nissin Rear Caliper) 450 2012 > 2013 Etupala
SHERCO SEF-R 450 450 2015 > Etupala
SHERCO SM 4.5i F (Supermotard) 450 2004 > 2010 Etupala
SHERCO Enduro 5.1iF Inc SE Models 510 2007 > 2011 Etupala
SHERCO SE 510 i R (Nissin Rear Caliper) 510 2012 > 2013 Etupala
SHERCO SM 5.1i F Supermotard 510 2007 > Etupala
YAMAHA MAXTER 125 125 2001 > 2003 Etupala
YAMAHA XQ 125 N MAXSTER 125 2001 > 2003 Etupala
YAMAHA YP 125 MAJESTY 125 1998 > 2000 Etupala
YAMAHA YP 125 MAJESTY 125 2001 > 2009 Etupala
YAMAHA YZF-R 125 125 2008 > 2013 Etupala
YAMAHA YP 150 MAJESTY 150 2001 > 2003 Etupala
YAMAHA VERSITY 300 300 2004 > Etu- ja takapala
YAMAHA TT 600 600 1993 > Etupala
YAMAHA TT 600 R 600 1998 > 1999 Etupala
YAMAHA TT 600 R (SPORTKIT) 600 1994 > 1997 Etupala
YAMAHA TT 600 RE 600 2004 > Etupala
YAMAHA TT-R 600 R 600 2000 > 2003 Etupala
YAMAHA XT 660 Z TENERE (Non ABS) 660 2008 > 2 Etupala
YAMAHA XT 660 ZA TENERE (ABS) 660 2011 > 2011 2 Etupala

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: Gas Gas, Husaberg, Husqvarna, KTM (1992-

24,00 €