Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: BMW, Husaberg, Husqvarna, KTM, TM, Yamah

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: BMW, Husaberg, Husqvarna, KTM, TM, Yamah

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2005SG
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala

OEM Aprilia 858200
OEM Aprilia 8113538
OEM BMW 34 21 7 664 983
OEM BMW 34 21 2 345 449
OEM Ducati 61340761A
OEM Honda 06435 MAK 003
OEM KTM 50313090000
OEM KTM 75013090000
OEM KTM 54613309200
OEM KTM 50313030100
OEM KTM 54613309300
OEM Triumph T2024901
OEM Yamaha 5VK W004 600
OEM Yamaha 4GV F5811 00

BRAKING 773
BREMBO 07BB02
EBC FA208
EBC FA213
GOLD FREN 23
LUCAS/TRW MCB672
NEWFREN FD0206
SBS 675
VESRAH VD-953

APRILIA PEGASO 650 TRAIL 650 2007 > Takapala
APRILIA PEGASO 650 / I.E. 2001 > 2004 Takapala
APRILIA PEGASO 650 Factory 650 2008 > Takapala
APRILIA PEGASO 650 STRADA 650 2004 > Takapala
APRILIA SL 750 SHIVER ABS / GT 750 2008 > 2 Takapala
APRILIA SMV 750 Dorsoduro (NO ABS/ABS) 750 2008 > 2 Takapala
APRILIA SMV 750 Dorsoduro FACTORY 750 2010 > 2 Takapala
APRILIA CAPONORD 1200 1200 2013 > 2 Takapala
APRILIA CAPONORD 1200 Rally 1200 2015 > 2 Takapala
APRILIA DORSODURO 1200 / ABS / ATC 1200 2011 > 2 Takapala
- BMW C1 125 Scooter 125 2000 > 2003 Takapala
- BMW C1 200 Scooter 200 2001 > 2003 Takapala
- BMW F 650 / 650 ST 650 1994 > 2000 Takapala
- BMW F 650 GS / CS 650 2001 > Takapala
- BMW F 650 SCARVER 650 2002 > Takapala
- BMW G 650 X Challenge / X Country 650 2007 > Takapala
- BMW G 650 X Moto 650 2008 > Takapala
- BMW G650 GS 650 2011 > Takapala
- BMW F700 GS 700 2013 > 2 Takapala
- BMW F800 GS 800 2008 > 2 Takapala
- BMW F800 GS ADV 800 2012 > 2 Takapala
- BMW F800 GT 800 2013 > 2 Takapala
- BMW F800 R 800 2015 > 2 Takapala
- BMW F800 S / ST / R 800 2007 > 2 Takapala
- BMW R 850 RT 850 1998 > 2001 2 Takapala
- BMW HP4 1000 (K42) - Racing version pad 1000 2013 > 2 Takapala
- BMW HP4 1000 (K42) - Road version pad 1000 2013 > 2 Takapala
- BMW S1000 R Naked (K47) 1000 2014 > 2 Takapala
- BMW S1000 RR 1000 2015 > 2 Takapala
- BMW S1000 RR (K46) 1000 2010 > 2014 2 Takapala
DUCATI SCRAMBLER Classic 2015 > 2 Takapala
DUCATI SCRAMBLER Full Throttle 803 2015 > 2 Takapala
DUCATI SCRAMBLER Icon 803 2015 > 2 Takapala
DUCATI SCRAMBLER Urban Enduro 803 2015 > 2 Takapala
DUCATI Sportclassic GT 1000 / SPORT 1000S / Touring 1000 2008 > 2 Takapala
- GAS GAS EC / MC 125 1996 > 1999
- GAS GAS EC / MC 250 1996 > 1999
- GAS GAS TT 250 1995 >
- GAS GAS EC / MC 300 1996 > 1999
HONDA CB 500 S 5001999 > 2003 2 Takapala
HONDA CB 500 V 5001997 > 2003 Takapala
HONDA NX 500 5001997 > 1999 Takapala
HONDA NX 650 DOMINATOR 650 1998 > 2002 Takapala
HONDA SLR 650 6501997 > 1998 Takapala
HONDA VIGOR 650 650 1999 > 2002 Takapala
- HUSABERG FC 501 50 1998 > Takapala
- HUSABERG FE 501 S - E 50 1998 > Takapala
- HUSABERG FE 350 / 450 / 550 / 650 / E 350 1995 > Takapala
- HUSABERG MC 350 350 1994 > Takapala
- HUSABERG FC 400 400 1999 > Takapala
- HUSABERG FE 400 S - E 400 1998 > Takapala
- HUSABERG FE 450 450 2003 > 2006 Takapala
- HUSABERG FE 450 c 450 2006 > Takapala
- HUSABERG 500 all models 500 1996 > Takapala
- HUSABERG FC 350 / 450 / 550 550 1995 > Takapala
- HUSABERG FE 550 E Strada 2008 > Takapala
- HUSABERG FE 570 570 2009 > Takapala
- HUSABERG EF 600 E (Quad) 1998 > Etupala
- HUSABERG FC 600 SUPERMOTARD 600 1998 > Takapala
- HUSABERG FE 600 S - E - R 1998 > Takapala
- HUSABERG FE 600 SUPERMOTARD 600 2000 > 2007 Takapala
- HUSABERG FE 650 E 650 2006 > 2008 Takapala
- HUSABERG FS 650 e, c 650 2006 > Takapala
- HUSQVARNA 125 ALL MODELS 1994-1995 125 1994 > 1995 Takapala
- HUSQVARNA CR 125 125 1996 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA SM 125 S 125 2002 > 2011 Takapala
- HUSQVARNA SM 125 S (4T) 2011 > Takapala
- HUSQVARNA SM 125 S SUPERMOTARD 125 1998 > 1999 Takapala
- HUSQVARNA TE 125 (4T) 125 2011 > 2013 Takapala
- HUSQVARNA WR 125 125 1998 > 2005 Takapala
- HUSQVARNA WRE 125 / DUAL 125 1994 > 1999 Takapala
- HUSQVARNA 250 ALL MODELS 1994-1995 250 1994 >1995 Takapala
- HUSQVARNA CR 250 250 1996 > Takapala
- HUSQVARNA SMS 250 250 2011 > Takapala
- HUSQVARNA TC 250 250 2002 > 2003 Takapala
- HUSQVARNA TE 250 (4T) 250 2002 > 2005 Takapala
- HUSQVARNA WR 250 250 1995 > 2008 Takapala
- HUSQVARNA WR 250 (2T) 250 2009 > 2013 Takapala
- HUSQVARNA WR 300 (2T) 300 2009 > 2013 Takapala
- HUSQVARNA TE 350 350 1996 > Takapala
- HUSQVARNA WR 360 ENDURO 360 1998 > 1999 Takapala
- HUSQVARNA TE 400 E DUAL - ENDURO 400 1998 > Takapala
- HUSQVARNA 401 SVARTPILEN 401 2015 > Takapala
- HUSQVARNA 401 VITPILEN 401 2015 > Takapala
- HUSQVARNA TE 410 E 410 2000 > Takapala
- HUSQVARNA SM 450 R 450 2003 > 2006 Takapala
- HUSQVARNA TC 450 450 2003 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA TE 450 450 2003 > 2005 Takapala
- HUSQVARNA SM 510 R 510 2005 > 2005 Takapala
- HUSQVARNA TC 510 510 2004 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA TE 510 510 2004 > 2005 Takapala
- HUSQVARNA SM 570 R 570 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA TE 570 570 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA SM 600 SUPERMOTARD 600 1998 > Takapala
- HUSQVARNA TE 600 600 1996 > Takapala
- HUSQVARNA TE 600 E DUAL - ENDURO 600 1998 > Takapala
- HUSQVARNA LT 610 610 2000 > 2000 Takapala
- HUSQVARNA SM 610 (6 bolt front disc) 610 1998 > 1999 Takapala
- HUSQVARNA SM 610 IE 610 2007 > 2009 Takapala
- HUSQVARNA SM 610 R 610 2000 > 2011 Takapala
- HUSQVARNA SM 610 S (Radial caliper) > 2006 Takapala
- HUSQVARNA SM 610/S (4 bolt front disc) 610 2002 > 2006 Takapala
- HUSQVARNA TC 610 610 1996 > Takapala
- HUSQVARNA TE 610 E 610 1995 > 2000 Takapala
- HUSQVARNA TE 610 E 610 2003 > 2004 Takapala
- HUSQVARNA TE 610/IE 610 2006 > 2009 Takapala
- HUSQVARNA SMR 630 630 > 2006 Takapala
- HUSQVARNA SMR 630 (4T) 630 2010 > 2012 Takapala
- HUSQVARNA STR 650 CRC 630 2007 > Takapala
- HUSQVARNA TE 630 630 2010 > 2012 Takapala
- HUSQVARNA BAJA 650 2013 > Takapala
- HUSQVARNA Moab 650 2012 > Takapala
- HUSQVARNA SMR 650 650 2007 > Takapala
- HUSQVARNA STR 650 650 2007 > Takapala
- HUSQVARNA TR 650 Strada (Cast Wheel) 650 2012 > 2013 Takapala
- HUSQVARNA TR 650 Terra (Spoke Wheel) 650 2012 > 2013 Takapala
- HUSQVARNA 701 SUPERMOTO 690 2015 > Takapala
- HUSQVARNA NUDA 900 900 2012 > 2 Takapala
- HUSQVARNA NUDA 900 ABS 2013 > 2 Takapala
- HUSQVARNA NUDA 900 R 900 2012 > 2 Takapala
- HUSQVARNA NUDA 900 R ABS 900 2013 > 2 Takapala
- KTM 125 DUKE 125 2010 > Takapala
- KTM 125 DUKE (ABS Std) 125 2013 > Takapala
- KTM 125 EXC (2T) 1998 > 2003 Takapala
- KTM EXE 125 125 2000 > 2003 Takapala
- KTM LC2 125 125 1998 > Takapala
- KTM LC2 STING 125 125 1998 > Takapala
- KTM RC 125 (ABS Std) 125 2014 > Takapala
- KTM SX 125 125 1996 > 2002 Takapala
- KTM 200 DUKE (ABS Std) 200 2013 > Takapala
- KTM 200 EXC (2T) 1998 > 2003 Takapala
- KTM EGS 200 200 1998 > Takapala
- KTM RC 200 (ABS Std) 200 2014 > Takapala
- KTM 250 all models 250 1994 > 1995 Takapala
- KTM 250 EXC (2T) 1998 > 2003 Takapala
- KTM 250 SX (2T) 1994 > 2002 Takapala
- KTM 300 all models 300 1994 > 1995 Takapala
- KTM 300 EXC (2T) 2000 > 2003 Takapala
- KTM SX 380 380 1998 > Takapala
- KTM 390 DUKE (ABS Std) 390 2013 > Takapala
- KTM RC 390 (ABS Std) 390 2014 > Takapala
- KTM LC4 400 E 400 1998 > Takapala
- KTM SXC 400 400 1998 > Takapala
- KTM 450 EXC (4T) 2003 > 2004 Takapala
- KTM 500 all models 500 1994 > 1995 Takapala
- KTM 500 EXC (4T) 1998 > 2011 Takapala
- KTM SXC 540 540 1998 > Takapala
- KTM SC 600 600 1998 > Takapala
- KTM ADVENTURE 620 / 625 / 640 R 620 1998 > Takapala
- KTM LC4 620 COMPETITION 1998 > Takapala
- KTM THE DUKE 620 620 1994 > 1998 Takapala
- KTM 625 SMC LC4 2005 > Takapala
- KTM DUKE 2 640 1998 > 1999 Takapala
- KTM LC4 640 DUKE II 640 2000 > Takapala
- KTM LC4 640 E 640 1998 > Takapala
- KTM LC4 640 SUPERMOTO 640 1998 > Takapala
- KTM SXC 650 650 2004 > Takapala
- KTM 660 SMC 660 2004 > Takapala
- KTM LC4 660 SUPERMOTO 660 2003 > Takapala
- KTM 690 DUKE (ABS Std) 690 2012 > 2 Takapala
- KTM 690 DUKE R 2010 > 2012 2 Takapala
- KTM 690 DUKE R (ABS Std) (Racing version pad) 2013 > Takapala
- KTM 690 DUKE R (ABS Std) (Road version pad) 2014 > Takapala
- KTM 690 Enduro R (ABS Std) 690 2008 > Takapala
- KTM 690 SM 690 2007 > Takapala
- KTM 690 SMC R (ABS Std) 690 2013 > Takapala
- KTM 690 SMR / SMC / DUKE / SupermotoR 690 2008 > 2 Takapala
- KTM LC4 690 SUPERMOTO Prestige 690 2007 > Takapala
- KTM DUKE 950 / 990 / 990 RC8 950 2003 > 2 Takapala
- KTM 990 SUPERDUKE 990 2005 > 2011 2 Takapala
- KTM 990 SUPERDUKE R 990 2007 > Takapala
- TM 80 (Big wheel) 2002 > 2004
- TM 80 Cross 1996 > 2001
- TM 80 Enduro 1996 > 2000
- TM 80 Junior Cross (Small wheel) 2002 > 2004
- TM 85 (Big wheel) 2002 > 2004
- TM 85 Cross 1996 > 2001
- TM 85 Junior Cross (Small wheel) 2002 > 2004
- TM 100 (Big wheel) 2002 > 2004
- TM 100 Junior Cross (Small wheel) 2002 > 2004
- TM 125 Cross 125 1995 > 2000
- TRIUMPH DAYTONA 675 675 2013 > 2 Takapala
- TRIUMPH DAYTONA 675 R (Racing version pad) 2013 > 2 Takapala
- TRIUMPH DAYTONA 675 R (Road version pad) 2013 > 2 Takapala
- TRIUMPH STREET TRIPLE 675 675 2013 > 2 Takapala
- TRIUMPH STREET TRIPLE 675 R 675 2013 > 2 Takapala
- TRIUMPH STREET TRIPLE 675 Rx 675 2015 > 2 Takapala
- YAMAHA WR 125 R 125 2009 > 2013 Takapala
- YAMAHA WR 125 X (Supermoto) 125 2009 > Takapala
- YAMAHA TT 600 R 1998 > 1999 Takapala
- YAMAHA TT 600 RE 600 2004 > Takapala
- YAMAHA TT-R 600 R 600 2000 > 2003 Takapala
- YAMAHA MT-03 660 660 2008 > 2 Takapala
- YAMAHA XT 660 R 2004 > Takapala
- YAMAHA XT 660 X Supermoto 660 2004 > Takapala
- YAMAHA XT 660 Z TENERE (Non ABS) 2008 > 2 Takapala
- YAMAHA XT 660 ZA TENERE (ABS) 660 2011 > 2011 2 Takapala

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat FERODO Sinter Grip Off-Road: BMW, Husaberg, Husqvarna, KTM, TM, Yamah

24,00 €