Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Sinter Grip MX taakse: Aprilia, Beta, Honda, TM, Yamaha(2003->

Jarrupalat FERODO Sinter Grip MX taakse: Aprilia, Beta, Honda, TM, Yamaha(2003->

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2162SG
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala

Mitat: 66.9 x 36.0 x 9.4mm

Vastaavuus:
BREMBO 07YA41
CL BRAKES 1103
EBC FA367
GALFER FD 286
LUCAS MCB739
NEWFREN .FD.0349
SBS 790
VESRAH VD 271

OEM numerot:
OEM Aprilia 9100797
OEM Kawasaki 430820090
OEM Kawasaki 430820006
OEM Kawasaki 430820048
OEM Suzuki 6910144840
OEM Suzuki 6910035810
OEM Suzuki 6910036850
OEM Yamaha 1C3 W0046 50
OEM Yamaha 5UN W0046 00
OEM Yamaha 5UN W0046 60
OEM Yamaha 1C3 W0046 80
OEM Yamaha 5UN W0046 50
OEM Yamaha 1C3 W0046 10
OEM Yamaha 1C3 W0046 B0
OEM Yamaha 5UN W0046 51

Sopivuus eteen:-

Sopivuus taakse:
APRILIA RXV 450 / Rally / Merriman Replica 2005 >
APRILIA SX 450 2008 >
APRILIA SXV 450 2005 > 2007
APRILIA SXV VD8 450/550 Replica 2007 >
APRILIA RXV 550 2005 >
APRILIA SX 550 2008 >
APRILIA SXV 550 2005 >
BETA RR 50 Enduro 2008 > 2012
BETA RR 50 Enduro Factory 2012 >
BETA RR 50 Enduro Racing 2009 > 2011
BETA RR 50 Enduro Standard 2009 > 2012
BETA RR 50 Motard Skull 2011
BETA RR 50 Motard Standard 2009 > 2012
BETA RR Motard 50 Track (Cast Wheels) 2008 > 2012
BETA RE 125 4T Enduro 2009 > 2010
BETA RE 125 4T Enduro 2010 > 2012
BETA RR 125 4T Enduro (A/C) 2009 > 2011
BETA RR 125 4T Enduro (L/C) 2011 >
BETA RR 125 4T Motard (A/C - Spoke Wheel) 2008 > 2012
BETA RR 125 4T Motard (L/C - Cast Wheel) 2011 > 2012
BETA Urban 125 Special 2009 > 2012
BETA Urban 200 Special 2009 > 2012
BETA RR 250 4T Enduro 2005 > 2007
BETA RR 350 4T Enduro 2011 >
BETA RR 350 4T Enduro 2012 >
BETA RR 400 4T Enduro 2005 >
BETA RR 450 4T Cross Country 2012 >
BETA RR 450 4T Enduro 2005 > 2013
BETA RR 498 4T Enduro 2012 >
BETA RR 520 4T Enduro 2010 > 2011
BETA RR Enduro 525 4T 2005 > 2009
HONDA CRE 50 SIX Comp. 2007 > 2012
HONDA CRE 50 Six Racing 2011 >
HONDA CRM 50 Derapage Comp. 2007 > 2012
HONDA CRE 125 4T Six Racing 2011 >
HONDA CRE 125 SIX Comp. 2010 > 2011
HONDA CRM 125 2T Derapage Comp. 2011 > 2012
HONDA CRM 125 4T Derapage Comp. 2011 > 2012
KAWASAKI KLX 250 2008 >
KAWASAKI KX 250 F 2004 >
KAWASAKI KLX 450 R 2007 >
KAWASAKI KX 450 F 2006 >
SHERCO Enduro 2.5i (4T) Inc. SE Models 2008 > 2011
SHERCO SM 2.5i Supermotard (4T) 2008 >
SHERCO SX 2.5i F Moto Cross 2010 >
SHERCO Enduro SE 3.0i (4T) 2010 > 2011
SHERCO Enduro 4.5i (4T) Inc SE Models 2004 > 2011
SHERCO SM 4.5i F (Black Panther) 2008 > 2010
SHERCO SM 4.5i F (Supermotard) 2004 > 2010
SHERCO Enduro 5.1iF Inc SE Models 2007 > 2011
SHERCO SM 5.1i F Black Panther 2008 > 2010
SHERCO SM 5.1i F Supermotard 2007 >
SUZUKI DR 125 SM 2008 >
SUZUKI RM 125 2009 >
SUZUKI RM 125 E 2009 >
SUZUKI SM 125 2010 >
SUZUKI RM 250 2009 >
SUZUKI RM-Z 250 2004 > 2008
SUZUKI RM-Z 250 / E 2009 >
SUZUKI RM-Z 450 2005 > 2007
SUZUKI RM-Z 450 / E 2008 >
SUZUKI RMX 450 E 2009 >
SUZUKI SM 450X 2009 >
TM 80/85/100 Junior 2005 > 2007
TM MX 85 (Big Wheel) 2005 > 2012
TM MX 85 JR (Small Wheel) 2005 > 2012
TM Enduro EN 125 (2T) - USA VERSION 2005 > 2008
TM SMR 125 (2T) 2005 > 2011
TM EN 144 (2T) 2008 > 2012
TM MX 144 (2T) 2008 > 2012
TM Enduro EN 250 (2T) 2005 > 2008
TM Enduro EN 250 Fi 2010 > 2011
TM MX 250 (2T) 2005 > 2012
TM MX 250 (4T) Cross 2005 > 2012
TM MX 250 Fi (4T) 2010 > 2012
TM SMM 250 F (4T) 2010 > 2011
TM SMR 250 (2T) 2005 > 2011
TM SMR 250 F (4T) 2010 > 2011
TM Enduro EN 300 (2T) 2005 > 2012
TM MX 300 (2T) 2005 > 2012
TM SMR 300 (2T) 2005 > 2011
TM EN 450 F (4T) 2005 > 2012
TM MX 450 F (4T) 2005 > 2012
TM SMR 450 F (4T) 2010 > 2011
TM SMR 450 FES 2005 > 2009
TM SMX 450 F 2005 > 2011
TM EN 530 F (4T) 2005 > 2012
TM MX 530 F 2005 > 2011
TM SMR 530 F 2010 > 2011
TM SMR 530 F ES 2005 > 2009
TM SMX 530 F 2005 > 2011
TM SMX 660 F 2005 > 2010
YAMAHA YZ 125 2003 > 2007
YAMAHA YZ 125 2008 >
YAMAHA WR 250 F / FN / FT / FV 2003 > 2006
YAMAHA WR 250 F / RX 2008 >
YAMAHA WR 250 FW 2007 >
YAMAHA WR 250 XX (Supermotard) 2008 >
YAMAHA YZ / WR 250 2003 > 2007
YAMAHA YZ / WR 250 2008 >
YAMAHA YZ 250 F 2007 >
YAMAHA WR 450 F 2003 >
YAMAHA YZ 450 F 2003 > 2007
YAMAHA YZ 450 F 2008 >

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat FERODO Sinter Grip MX taakse: Aprilia, Beta, Honda, TM, Yamaha(2003->

24,00 €