Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Platinum: Kawasaki, Suzuki (1995-2013)

Jarrupalat FERODO Platinum: Kawasaki, Suzuki (1995-2013)

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2048P
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Platinum P on tarkoitettu katupyöriin, kisakäyttöön takana sekä off-road käyttöön.

- Loistava jarrutusteho kaikkiin pyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii kaikille jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin

Mitat: 133.6 x 36.5 x 8.4mm / 109.2 x 44.0 x 8.4mm

Vastaavuus:
BRAKING 782
BREMBO 07KA19
BRENTA 4092
BRENTA 3092
CL BRAKES 2383
EBC FA237
EBC FA229
GALFER FD174
GOLD FREN 104
LUCAS/TRW MCB682
NEWFREN FD0228
SBS 705
VESRAH VD-352

OEM numerot:
Kawasaki 430820061
Kawasaki 430820050
Kawasaki 430821223
Kawasaki 430821177
Kawasaki 430820051
Kawasaki 430821234
Kawasaki 430820009
Kawasaki 430821187
Suzuki 5930133820
Suzuki 5930233890
Suzuki 5930233830
Suzuki 5930133830
Suzuki 5930233880
Suzuki 593023381

Varmista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus eteen:
CFMOTO 650NK 2012 > 2014
CFMOTO 650TR 2013 > 2014
CFMOTO 650TK 2013 > 2014
KAWASAKI VN 400 CLASSIC 1999 >
KAWASAKI ER-5 500 ( ER ) 2001 >
KAWASAKI ER-6 650 F 2005 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650A) 2005 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650A) 2005 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650A) 2006 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650C) 2009 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650C) 2009 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N ABS 2011 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI KLR 650 1995 >
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650C) 2009 > 2013
KAWASAKI Versys (LE650C) 2009 > 2013
KAWASAKI Z 750 / Z 750 S 2004 > 2006
KAWASAKI ZR 750 ZEPHYR 1996 >
KAWASAKI ZR-7 750 1999 >
KAWASAKI ZR-7S 750 2001 >
KAWASAKI VN 800 CLASSIC 1996 >
KAWASAKI VN 800 DRIFTER 1999 > 2003
KAWASAKI VN 900 CLASSIC / CUSTOM /LIGHT TOURER 2006 >
KAWASAKI GPZ 1100 1995 > 1997
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHYR 1996 > 1997
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHIR 1997 > 2000
KAWASAKI VN 1500 D1/D2 CLASSIC 1996 > 1998
KAWASAKI VN 1500 CLASSIC TOURER 1999 >
KAWASAKI VN 1500 DRIFTER 1999 > 2003
KAWASAKI VN 1500 CLASSIC FI 1999 >
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC 2003 >
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC TOURER 2005 >
KAWASAKI VN 1700 Classic&Classic Tourer 2009 > 2009
SUZUKI GSF 600 BANDIT - KATANA 1998 >
SUZUKI GSF 600 BANDIT 2000 >
SUZUKI SV 650 X ABS 2018 >
SUZUKI DL V-STROM 650 XK NO ABS 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650 AK ABS 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650AK GT Traveller ABS 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650AL XP Xpedition ABS 2011 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650 AL ABS 2012 >
SUZUKI DL V-STROM 650 A XT ABS 2015 >
SUZUKI GSF 650 (Naked Bandid -Non ABS) 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 A (Naked Bandid -ABS) 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 S (Faired Bandid -Non ABS) 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 SA (Faired Bandid -ABS) 2005 > 2006
SUZUKI SV 650 S (Top Fairing - Non ABS) 1999 > 2002
SUZUKI SV 650 (Naked - Non ABS) 1999 > 2002
SUZUKI SV 650 S (Top Fairing - Non ABS) 2003 > 2012
SUZUKI SV 650 (Naked - Non ABS) 2003 > 2010
SUZUKI SV 650 A (Naked - ABS) 2007 > 2010
SUZUKI SV 650 SA (Top Fairing - ABS) 2007 > 2013
SUZUKI SV 650 ABS 2016 >
SUZUKI SFV GLADIUS 650 NO ABS 2009 >
SUZUKI SFV GLADIUS 650 ABS 2009 >
SUZUKI V-Strom 650 ABS 2016 >
SUZUKI V-Strom 650-XT ABS 2016 >
SUZUKI GSR 750 ABS&NO ABS 2011 >
SUZUKI GSX 750 FW/FX/FY/FK1/FK2 1998 > 2006
SUZUKI GSX 750 W/X/Y/K1 1998 >
SUZUKI VX 800 1995 >
SUZUKI DL 1000 V-STROM (WVBS) 2002 > 2010
SUZUKI INTRUDER C1500 2005 > 2009
SUZUKI VL 1500 K2 2002 > 2003



Jarrupalat FERODO Platinum: Kawasaki, Suzuki (1995-2013)

24,00 €