Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Platinum: Gas Gas, Honda, Kawasaki, TM, Yamaha (1987-2008)

Jarrupalat FERODO Platinum: Gas Gas, Honda, Kawasaki, TM, Yamaha (1987-2008)

Hinta:
25,00 €
Ovh. 27,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB539P
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Platinum P on tarkoitettu katupyöriin, kisakäyttöön takana sekä off-road käyttöön.

- Loistava jarrutusteho kaikkiin pyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii kaikille jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin

Mitat: 75.1 x 36.1 x 9.7mm

Vastaavuus:
BREMBO \t07HO2608
CL BRAKES 2314
EBC FA131
GALFER FD 093
GALFER FD 144
NEWFREN FD.0114
SBS 604
VESRAH VD 144

OEM numerot:
Honda 43105 KZ1 405
Honda 06435 KCZ 000
Honda 43105 KZ1 415
Honda 06435 KCZ 010
Kawasaki 430821292
Kawasaki 430821228
Kawasaki 430821267
Kawasaki 430821173
Suzuki 6910036850
Suzuki 6910037840
Suzuki 6910036820
Suzuki 6910036860
Suzuki 6910036840
Suzuki 6910037830
Yamaha 5ET W0046 00
Yamaha 5GR W0046 00
Yamaha 5DH W0046 00
Yamaha 5MV W0046 00

Varmista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus eteen:
HONDA YUPY 75 1991 >
KYMCO SUPER 9 50 1999 > 2000
PEUGEOT SV 80 EXECUTIVE 1996 >
SYM SR 100 SUNRISE 1998 >

Sopivuus taakse:
AJP PR5 250 Enduro 2009 2009
AJP PR5 250 Supermoto 2009 2009
DERBI GPR 50 NAKED 2004 2006
DERBI GPR 80 CUP 2004 2007
GASGAS EC / MC 125 2000
GASGAS EC 200 2001
GASGAS EC / MC 250 2000
GASGAS EC / MC 300 2000
GASGAS EC 400 2001
GASGAS FSE 450 SM 2003
GASGAS FSE 450 2004
HONDA CRM 50 1993 1996
HONDA NSR 50 (Spain)
HONDA CRM 75 1990 1994
HONDA CRM 75 R 1990 1994
HONDA CR 80 R 1992 1995
HONDA CR 80 R/RB 1996 2002
HONDA CRM 80 1993
HONDA NSR 80 R 1987 1992
HONDA NSR 80 R 1993 1998
HONDA CR 85 R/RB 2003 2007
HONDA CR 125 RH - J - K - L 1987 1994
HONDA CR 125 RW - RX - RY - R1 1996 2001
HONDA CRM 125 1990 1999
HONDA XLR 125 1993
HONDA XLR 200 R 1993
HONDA CRF 230 F 2008
HONDA EASY 230 Enduro /SM 2008
HONDA CR 250 R 1987 1994
HONDA CR 250 R 1996 2001
HONDA CRM 250 R 1989 1990
HONDA CRM 250 R 1991
HONDA XL 250 1990 1990
HONDA XLR 250 R BAJA 1988 1990
HONDA XLR 250 R 1991
HONDA XLR 250 R BAJA 1991
HONDA XR 250 R 1988 1993
HONDA XR 250 L 1991 1995
HONDA XR 250 R 1994
HONDA XR 400 R (All Models) 1996
HONDA XR 400 SUPERMOTARD 2000
HONDA XR 440 R (DALL'ARA) 1999
HONDA CR 500 R 1987 1992
HONDA CR 500 R 1993 1994
HONDA CR 500 R 1995 2001
HONDA XR 600 R 1991 1993
HONDA XR 600 L - R 1994 2002
HONDA XR 650 L 1993 1995
HONDA XR 650 L 1996
HONDA XR 650 R 1999
HONDA-HM ITALIA CRE 260 1990
HUSQVARNA TE 125 2007 2010
HUSQVARNA WXE 125 2007
KAWASAKI KX 125 1996 2002
KAWASAKI KX 125 2003
KAWASAKI KDX 250 K2-K4 1995
KAWASAKI KLX 250 D-Tracker 1998 2003
KAWASAKI KLX 250 S 2006 2007
KAWASAKI KLX 250 S 2009
KAWASAKI KX 250 1996 2002
KAWASAKI KX 250 2003
KAWASAKI KLX 300 R 1997 2003
KAWASAKI KX 500 E8/E9 1996
SUZUKI RM 125 T- U - V 1996 1998
SUZUKI RM 125 X - Y - K1 1999 2008
SUZUKI RM 250 T/V 1996 1999
SUZUKI RM 250 2000 2008
SUZUKI DR-Z 400 S 2000
SUZUKI DR-Z 400 E 2000
SUZUKI DR-Z 400 SM 2005
TM MX 85 (Big Wheel) 2002 2004
TM MX 85 JR (Small Wheel) 2002 2004
TM Enduro EN 125 (2T) 2001 2004
TM Enduro EN 125 (2T) 2005
TM MX 125 (2T) 2004
TM Enduro EN 250 (2T) 2001 2004
TM MX 250 (2T) 2001 2004
TM MX 250 (4T) Cross 2002 2004
TM SM 250 2002
TM SME 250 (4T) 2004
TM Enduro EN 300 (2T) 2001 2004
TM MX 300 (2T) 2001 2004
TM 400 (4T) MX Cross 2002 2003
TM SM 400 2002 2003
TM SME 400 (4T) 2004
TM EN 450 F (4T) 2004
TM MX 450 F (4T) 2004
TM MX 450 F - USA versiom 2005 2008
TM SMX 450 F Competition (4T) 2005 2008
TM 530 (4T) Cross 2002 2003
TM EN 530 F (4T) 2004
TM MX 530 F 2004
TM SM 530 2002 2003
TM SME 530 (4T) 2004
TM SMX 660 F 2004
YAMAHA YZ 125 all models 1998 2002
YAMAHA TT-R 250 2000
YAMAHA WR 250 (ZK 2T - FN&FT 4T) 1998 2002
YAMAHA YZ 250 K/L/M 1998 2000
YAMAHA YZ 250 N-P (2T) 2001 2002
YAMAHA YZ 250 FN-FP (4T) 2001 2002
YAMAHA WR 400 F 1999 2001
YAMAHA YZ 400 F 1998
YAMAHA WR 426 FN 2001 2002
YAMAHA YZ 426 FM / FN 2000 2002







Jarrupalat FERODO Platinum: Gas Gas, Honda, Kawasaki, TM, Yamaha (1987-2008)

25,00 €