Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: Kawasaki (1987-2003), Suzuki (1989-1996

Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: Kawasaki (1987-2003), Suzuki (1989-1996

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB481P
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Platinum P on tarkoitettu katupyöriin, kisakäyttöön takana sekä off-road käyttöön.

- Loistava jarrutusteho kaikkiin pyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii kaikille jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin

Mitat: 95.0 x 35.0 x 8.8mm / 141.0 x 42.0 x 8.3mm

Vastaavuus:
BRAKING 698
BREMBO 07KA09
CL BRAKES 2304
EBC FA129
GALFER FD090
GOLD FREN 13
LUCAS/TRW MCB569
NEWFREN FD0108
SBS 597
VESRAH VD-427


OEM numerot
Kawasaki 430821134
Kawasaki 430821114
Kawasaki 430821139
Kawasaki 430821123
Kawasaki 430821189
Suzuki 5930145860
Suzuki 5910026810
Suzuki 5930033860


Tarkista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus eteen ja taakse:
KAWASAKI GPX 600 R (ZX) 1988 > 1996
KAWASAKI GPX 600 R WARBIRD 1988 > 1996
KAWASAKI GPX 750 BLACKBIRD 1988 > 1989
KAWASAKI GPX 750 WARBIRD 1988 > 1989
KAWASAKI GPZ 750 R - G2-3 1987 >
KAWASAKI ZR 750 1991 > 1995
KAWASAKI ZX 750 F2 NINJA 1988 >
KAWASAKI ZX 1000 ELIMINATOR 1988 > 1990
KAWASAKI ZX 1000 RX NINJA - TOMCAT 1988 > 1990
KAWASAKI ZX10 1000 TOMCAT B1-3 1988 > 1990


Sopivuus eteen:
KAWASAKI EX 250 H1 - H2 1990 >
KAWASAKI GPX 250 R NINJA 1987 > 1995
KAWASAKI KDX 250 BALIUS 1991 > 1993
KAWASAKI KLE 250 ANHELO 1993 > 1999
KAWASAKI KLE 250 ANHELO 2000 > 2002
KAWASAKI KR-1 250 1988 >
KAWASAKI ZZR 250 (EX 250 H) 1990 > 1993
KAWASAKI EX 4 400 1995 >
KAWASAKI KLE 400 1991 >
KAWASAKI ZL 400 ELIMINATOR 1993 >
KAWASAKI ZR 400 ZEPHYR 1993 > 1995
KAWASAKI ZR 400 ZEPHYR (ZR-C) 1989 > 1992
KAWASAKI ZXR 400 1994 >
KAWASAKI ER-5 500 ( ER ) 1997 > 2000
KAWASAKI EX 500 all models 1987 > 1991
KAWASAKI GPZ 500 S 1994 > 1997
KAWASAKI KLE 500 1991 >
KAWASAKI ZEPHYR 550 1991 >
KAWASAKI ZR 550 ZEPHYR 1990 > 1992
KAWASAKI ZR 550 ZEPHYR 1993 > 1999
KAWASAKI KLE 600 1992 >
KAWASAKI ZL 600 B1 ELIMINATOR 1995 > 1997
KAWASAKI KL 650 TENGAI 1989 > 1992
KAWASAKI ZR 750 ZEPHYR 1991 > 1993
KAWASAKI GPX 1000 R 1988 > 1990
KAWASAKI Z 1000 GTR 1994 > 2003
KAWASAKI ZRX 1200 R - S 2000 >
SUZUKI RG 125 U WOLF 1992 > 1994
SUZUKI RG 200 WOLF 1993 > 1994
SUZUKI ACROSS 250 1990 >
SUZUKI 250 BANDIT 1990 >
SUZUKI GSF 250 BANDIT 1990 >
SUZUKI GSX 250 S KATANA 1991 >
SUZUKI SW1 250 1992 >
SUZUKI GSF 400 BANDIT 1991 > 1992
SUZUKI GS 500 E - K - L - M 1989 > 1993
SUZUKI DR 800 BIG all models 1991 >
SUZUKI VX 800 1990 > 1994
SUZUKI GSX 1100 GM 1991 > 1992
SUZUKI GSX 1100 G 1993 > 1996

Sopivuus taakse:
KAWASAKI GPX 400 R 1987 >
KAWASAKI GPZ 400 R 1990 >
KAWASAKI ZZR 400 1990 > 1992
KAWASAKI GPZ 500 S 1993 >
KAWASAKI ZZ-R 500 1990 >
KAWASAKI ZX 6R 600 D1-D2 (DX 6) 1990 > 1993
KAWASAKI ZZR 600 1990 > 1992
KAWASAKI ZR 750 ZEPHYR 1996 >
KAWASAKI GPZ 900 R 1990 > 1996
KAWASAKI ZZR 1000 1991 >
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHYR (ZR 1100 A) 1992 > 1996
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHYR 1996 > 1997
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHIR 1997 > 2000
KAWASAKI ZX 1100 1993 >
KAWASAKI ZZR 1100 GT (ZX 1100 C) 1990 > 1992

Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: Kawasaki (1987-2003), Suzuki (1989-1996

24,00 €