Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: CF Moto, Kawasaki, Suzuki (1995-2016)

Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: CF Moto, Kawasaki, Suzuki (1995-2016)

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2049P
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Platinum P on tarkoitettu katupyöriin, kisakäyttöön takana sekä off-road käyttöön.

- Loistava jarrutusteho kaikkiin pyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii kaikille jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin

Mitat: 133.6 x 36.5 x 8.4mm / 109.2 x 44.0 x 8.4mm

Vastaavuus:
BRAKING 787
BREMBO 07KA15
BREMBO 07KA18
BREMBO 07SU16
BRENTA 4091
BRENTA 3091
CL BRAKES 2384
EBC FA259
EBC FA231
GALFER FD179
GOLD FREN 124
LUCAS/TRW MCB681
NEWFREN FD0227
SBS 704
VESRAH VD-435

OEM numerot:
Kawasaki 430821237
Kawasaki 430820052
Kawasaki 430821232
Kawasaki 430821264
Kawasaki 430821178
Kawasaki 430821248
Kawasaki 430820062
Kawasaki 430821235
Kawasaki 430820010
Kawasaki 430821226
Kawasaki 430821260
Kawasaki 430820105
Suzuki 5910033870
Suzuki 5910233810
Suzuki 5910133830
Suzuki 5910033880
Suzuki 5910233860
Suzuki 5910033850
Suzuki 5910133880
Suzuki 5910133820
Suzuki 6910001870

Varmista jarrupalan sopivuus:
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus eteen:

CFMOTO 650NK Right 2012 > 2014
CFMOTO 650TK Right 2013 > 2014
CFMOTO 650TR Right 2013 > 2014
KAWASAKI BJ 250 F1/F2 (250 TR) 2002 > 2003
KAWASAKI ER-6 650 F / N (right) 2005 >
KAWASAKI KLE VERSYS 650 (right) NO ABS&ABS 2007 > 2010
KAWASAKI KLE VERSYS 650 (right) NO ABS&ABS 2011 >
KAWASAKI W 650 1999 >
KAWASAKI Z 750 / Z 750 S (right) 2004 > 2006
KAWASAKI ZR-7 750 (right) 1999 >
KAWASAKI ZR-7S 750 (right) 2001 >
KAWASAKI EJ800 (W 800 all model) 2011 >
KAWASAKI GPZ 1100 (right) 1995 > 1997
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHYR (right) 1996 > 1997
KAWASAKI VN 1500 CLASSIC TOURER (right) 1999 >
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC (right) 2003 >
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC TOURER (right) 2005 >
KAWASAKI VN 1700 Classic&Classic Tourer (left) 2009 > 2009
SUZUKI RV 125 K2/ K3 / K4 VAN VAN 2002 >
SUZUKI VAN VAN 125 (RV) 2010 >
SUZUKI VAN VAN 200 2016 >
SUZUKI GS 500 E - K - FK 1996 >
SUZUKI GSF 600 BANDIT (right) 2000 >
SUZUKI GSF 600 BANDIT - KATANA (right) 1998 >
SUZUKI DL V-STROM 650 A XT ABS -Right 2015 >
SUZUKI DL V-STROM 650 AK ABS -Right 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650 AL ABS -Right 2012 >
SUZUKI DL V-STROM 650 XK NO ABS -Right 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650AK GT Traveller ABS -Right 2007 > 2011
SUZUKI DL V-STROM 650AL XP Xpedition ABS -Right 2011 > 2011
SUZUKI GSF 650 (Naked Bandid -Non ABS) left 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 A (Naked Bandid -ABS) left 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 S (Faired Bandid -Non ABS) left 2005 > 2006
SUZUKI GSF 650 SA (Faired Bandid -ABS) left 2005 > 2006
SUZUKI SV 650 (Naked - Non ABS) - right 1999 > 2002
SUZUKI SV 650 (Naked - Non ABS) - right 2003 > 2010
SUZUKI SV 650 A (Naked - ABS) - right 2007 > 2010
SUZUKI SV 650 ABS Right 2016 >
SUZUKI SV 650 S (Top Fairing - Non ABS) - right 2003 > 2012
SUZUKI SV 650 S (Top Fairing - Non ABS) -right 1999 > 2002
SUZUKI SV 650 SA (Top Fairing - ABS) - right 2007 > 2013
SUZUKI SVF GLADIUS 650 (Right) NO ABS 2009 >
SUZUKI SVF GLADIUS 650 ABS (Right) 2009 >
SUZUKI XF 650 FREEWIND 1997 > 2002
SUZUKI GSR 750 ABS&NO ABS (Right) 2011 >
SUZUKI GSX 750 FW/FX/FY/FK1/FK2 (right) 1998 > 2006
SUZUKI GSX 750 W/X/Y/K1 (right) 1998 >
SUZUKI INTRUDER C800 - spoke wheel (VL 800) 2006 > 2013
SUZUKI INTRUDER C800B - cast wheel (VL 800) 2014 >
SUZUKI INTRUDER C800C - cast wheel (VL 800) 2007 > 2013
SUZUKI INTRUDER M800 (VZ800) 2005 > 2013
SUZUKI INTRUDER M800 /T (VZ800) 2014 >
SUZUKI INTRUDER M800 Z (VZ800) 2009 > 2010
SUZUKI VL 800 INTRUDER VOLUSIA 2001 > 2005
SUZUKI VZ 800 MARAUDER / K7 1997 > 2003
SUZUKI DL V-STROM 1000 NO Abs -right 2002 > 2010
SUZUKI INTRUDER C1500 (right) 2005 > 2009
SUZUKI M1500 INTRUDER 2008 >
SUZUKI VL 1500 K2 (right) 2002 > 2003

Sopivuus taakse:
KAWASAKI VN 200 2007 >
KAWASAKI ZR-7 750 (left) 1999 >
KAWASAKI ZR-7S 750 (left) 2001 >
KAWASAKI VN 800 DRIFTER 1999 > 2003
KAWASAKI VN 900 CLASSIC / CUSTOM /LIGHT TOURER 2006 >
KAWASAKI MEAN STREAK 1500 2002 > 2003
KAWASAKI VN 1500 CLASSIC FI 1999 >
KAWASAKI VN 1500 DRIFTER 1999 > 2003
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC (left) 2003 >
KAWASAKI VN 1600 CLASSIC TOURER (left) 2005 >
KAWASAKI VN 1600 MEAN STREAK 2004 >
KAWASAKI VN 1700 Classic&Classic Tourer (left) 2009 > 2009
KAWASAKI VN 1700 Classic&Classic Tourer ABS 2010 >
KAWASAKI VN 1700 Voyager (B/BA) 2009 >
KAWASAKI VN 1700 Voyager Custom (KB) 2011 >
KAWASAKI VN 2000 VULCAN / CLASSIC 2004 >
SUZUKI INTRUDER C1500 BT-T 2013 >
SUZUKI M1500 INTRUDER 2008 >
SUZUKI VZ 1600 MARAUDER 2004 >
SUZUKI M 1800 R INTRUDER (VRZ) 2006 > 2009
SUZUKI M 1800 R2 INTRUDER (VRZ) 2008 > 2009
SUZUKI M 1800 RB INTRUDER (VZR) 2014 >
SUZUKI M 1800 RZ INTRUDER (VRZ) 2007 > 2013
SUZUKI VLR 1800 INTRUDER C1800 R/RT 2008 >

Jarrupalat FERODO Platinum eteen/taakse: CF Moto, Kawasaki, Suzuki (1995-2016)

24,00 €