Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Platinum: CF Moto, Kawasaki ZR, ZX, Z (1993-2016)

Jarrupalat FERODO Platinum: CF Moto, Kawasaki ZR, ZX, Z (1993-2016)

Hinta:
24,00 €
Ovh. 26,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2012P
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Platinum P on tarkoitettu katupyöriin, kisakäyttöön takana sekä off-road käyttöön.

- Loistava jarrutusteho kaikkiin pyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii kaikille jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin


Mitat: 68.0 x 54.5 x 9.8mm / 90.0 x 51.5 x 8.7mm

Vastaavuus:
BRAKING 775
BREMBO 07KA16
BRENTA 3089
BRENTA 4089
CL BRAKES 2381
EBC FA192
GALFER FD167
GOLD FREN 93
LUCAS/TRW MCB662
NEWFREN FD0207
SBS 687
VESRAH VD-434

OEM numerot:
Kawasaki 430821157
Kawasaki 430820004
Kawasaki 430821190
Kawasaki 430821160
Kawasaki 430820068
Kawasaki 430821213
Kawasaki 43082117

Varmista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search

Sopivuus taakse:
CFMOTO 650NK 2012 > 2014
CFMOTO 650TR 2013 > 2014
CFMOTO 650TK 2013 > 2014
KAWASAKI ZR 400 ZEPHYR 1993 > 1995
KAWASAKI ZRX 400 1998 >
KAWASAKI ZRX 400 (ZR 400 E2) 1999 > 2001
KAWASAKI ZXR 400 1994 >
KAWASAKI ZZR 400 1993 >
KAWASAKI ZR 550 ZEPHYR 1993 > 1999
KAWASAKI ZX 6RR (ZX 599 B1) 2003 > 2006
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA 1994 > 1997
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA 1998 > 2001
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA (Racing Applications) 1998 > 2001
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA 2007 >
KAWASAKI ZZR 600 1993 >
KAWASAKI ZX 6R (ZX 636 K1) 2003 > 2006
KAWASAKI ER-6 650 F 2005 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650A) 2005 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650A) 2005 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650A) 2006 > 2008
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650C) 2009 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650C) 2009 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N ABS 2011 > 2011
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI ER-6 650 N ABS (ER650E) 2012 >
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650A) 2007 > 2009
KAWASAKI Versys (LE650C) 2009 > 2013
KAWASAKI Versys (LE650C) 2009 > 2013
KAWASAKI Z 750 / Z 750 S 2004 > 2006
KAWASAKI X-9 R 900 NINJA 1994 > 1995
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1994 > 1995
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1996 > 1997
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (Racing Applications) 1996 > 1997
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1998 > 1999
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (Racing Applications) 1998 > 1999
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (Racing Applications) 2000 > 2001
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B3 - B4) (C1 - C2) (E1 - E2) 2000 > 2001
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA F1-F2 2002 > 2004
KAWASAKI Z100 Sugomi Ed. 2016 >
KAWASAKI Z 1000 (ZR 1000 A1) 2003 > 2006
KAWASAKI Z 1000 R Edition 2017 >
KAWASAKI Z 1000 / ABS / SX 2010 >
KAWASAKI Z 1000 / SE 2012 >
KAWASAKI Z 1000 SX 2012 > 2016
KAWASAKI Z 1000 SX 2017 >
KAWASAKI ZX-10R 1000 2004 > 2007
KAWASAKI ZX-10R 1000 2008 > 2010
KAWASAKI GPZ 1100 1995 > 1997

Jarrupalat FERODO Platinum: CF Moto, Kawasaki ZR, ZX, Z (1993-2016)

24,00 €