Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Eco skootteri: Aprilia, Malaguti, Piaggio, Suzuki (1992-2011)

Jarrupalat FERODO Eco skootteri: Aprilia, Malaguti, Piaggio, Suzuki (1992-2011)

Hinta:
11,00 €
Ovh. 12,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB680EF
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala

Mitat: 39.9 x 49.6 x 7.0mm

Vastaavuus:
BREMBO 07BB1710
CL BRAKES 2307
CL BRAKES 3013
EBC SFA193
EBC FA193
GALFER FD 153
NEWFREN .FD.0196
SBS 143
SBS 697
SBS 725
SBS 771
VESRAH VD 948

OEM numerot:
OEM Aprilia 8213197
OEM Aprilia 8113638
OEM Aprilia 8213571
OEM Aprilia 8113678
OEM Aprilia 8213245
OEM Aprilia 8113644
OEM Aprilia 8213192
OEM Aprilia 8113064
OEM Aprilia 8213318
OEM Aprilia 8113663
OEM Benelli R44420041A0
OEM Benelli R43420091A0
OEM Beta 2525240000
OEM Beta 2525370000
OEM Gilera 647172
OEM Gilera 498408
OEM Gilera 647171
OEM Honda 06455 GBM 750
OEM Honda 06455 GBY 910
OEM Malagutti 11943900
OEM Malagutti 11950200
OEM Suzuki 5930009820
OEM Suzuki 5930035810
OEM Yamaha 5RW F5811 00
OEM Yamaha 5ME F5811 00
OEM Yamaha 5WW F5811 20
OEM Yamaha 5MF F5811 00
OEM Yamaha 4VV F5811 00

Eteen:
APRILIA 50 Custom Habana 99-02
APRILIA 50 Custom Mojito 43376
APRILIA 50 Rally AC 2 discs 97-
APRILIA 50 Rally LC 2 discs 96-00
APRILIA 50 Scarabeo (All models with rear disc) 98-05
APRILIA 50 Scarabeo (Rear drum models) 93-05
APRILIA 50 Scarabeo Bright 00-
APRILIA 50 Scarabeo De Luxe 98-
APRILIA 50 SR 93-03
APRILIA 50 SR (All models with rear disc) 00-11
APRILIA 50 SR Stealth/Racing 97-99
APRILIA 51 Area 98-02
APRILIA Amico (All models) 96-98
APRILIA Gulliver (All models) 95-98
APRILIA Rally (All models) A/C 95-02
APRILIA Sonic/GP/Spice 98-08
APRILIA SR (All models with drum rear) 97-02
ATALA Byte AT10 97
ATALA Hacker 97
ATALA Hacker LC 97
ATALA Hacker Racing 97
BENELLI 50 K2 98-01
BENELLI 50 Naked 98-
BENELLI 50/50 LX Pepe 99-11
BENELLI 50cc 491 (All drum rear models) 98-04
BENELLI 50cc 491 (All rear disc models) 99-04
BETA 50 Quadra 97-01
BETA 50 RR Supermoto/Enduro 99-03
BETA 50 Tempo 98-02
BETA ARK (Air Cooled Models) 96-11
BETA ARK (LC Models) 97-11
CAGIVA 50 Mantis 99
CAGIVA 50 Nuvola 0
GENERIC 50 Onyx 2010-2012
GILERA 50 DD/SP Runner/Purejet 99-05
GILERA 50 Easy moving 95-96
GILERA 50 Runner 98
GILERA 50 SKP 98
GILERA 50 SKP 99-01
GILERA 50 Stalker (Rear disc models) 97-06
GILERA 50 Stalker (Rear drum model) 97-06
GILERA 50 Storm 94-95
GILERA 50 Typhoon (All models) 93-96
GILERA 50cc Ice 43132
HONDA 50 SFX S/T/V/W/X/Y/1 95-04
HONDA 50 SGX V/W/X/Y/1 Sky/Sky Deluxe 97-03
HONDA 50 SH T Fifty/Scoopy W/X/Y/1 97-03
HONDA 50 SXR W/SW/X/SX 98-99
HONDA X8R Super Sport Scooter 98-04
KEEWAY 50 Goccia 43412
MALAGUTI 50 Ciak 00-04
MALAGUTI 50 Ciak Master 43316
MALAGUTI 50 Ciak twin disc 00-03
MALAGUTI 50 F10 Jet Line/Jet Line WAP 94-09
MALAGUTI 50 Phantom F12R A/C
MALAGUTI 50 Phantom F12R L/C
MALAGUTI 70cc F69 Phantom 98
MALAGUTI 50 F12 Phantom
MALAGUTI F 12
MALAGUTI F 15 Firefox
MALAGUTI F 15 Firefox (All liquid cooled models)
MALAGUTI F-15 Firefox 2 disc model 98-
MALAGUTI F12 Phantom F12 Foogy Replica 00-08
MBK 50 CS Mach G/GCS 50 Z 43345
MBK 50 CW Booster (12 wheels)
MBK 50 CW Booster Spirit 9
MBK 50 CW Booster Spirit 96-98
MBK 50 CW Evolis 97
MBK 50 CW Fizz 50 93-97
MBK 50 CW R Booster Road 94-95
MBK 50 CW RS Booster (All models) 99-06
MBK 50 CW RS Booster Naked
MBK 50 CW RS Booster NG 95-98
MBK 50 CW RSP Rocket 97-98
MBK 50 CW RSX Booster Track 96-98
MBK 50 R YA Forte 94-95
MBK 50 YE Evolis 92-95
MBK 50 YH Flipper 98-09
MBK 50 YM Fizz 94-95
MBK 50 YN R Ovetto 98-09
MBK 50 YQ Nitro (naked) 97-09
MBK 80 CV Evolis 97
PEUGEOT 50cc Buxy M/Buxy RM 95-97
PEUGEOT 50cc Speedake 95-01
PGO 50/90 Rodo Show 00-09
PIAGGIO 50 NRG DD 43282
PIAGGIO 50 NRG Extreme 99-01
PIAGGIO 50 NRG MC3 DD
PIAGGIO 50 NRG RST (DD/DT) MC2 98
PIAGGIO 50 Typhoon 94-04
PIAGGIO 50 Free 2
PIAGGIO 50 NRG 94-96
PIAGGIO 50 NRG DT MC3
PIAGGIO 50 NTT 95-96
PIAGGIO 50 RST (DD/DT) MC2 NRG 98
PIAGGIO 50 RST (DT/DD) MC2 NRG 96-97
PIAGGIO 50 Typhoon (All models) 94-09
PIAGGIO 50 Zip Base 95-96
PIAGGIO 50 Zip Elettrico 2
PIAGGIO Zip Fast Rider 93-97
SUZUKI 50 AP WRX/WX/WRY/WY/WRK1-4 Katana 99-04
SUZUKI 50 V/WV/WW/WRW/K1-K4 AY 97-04
SUZUKI 50 WX/WY Zillion UX 99-02
YAMAHA 50 BW-s 43411
YAMAHA 50 YN Neos 98-09
YAMAHA 50 CS P/R Jog R/Jog RR 43406
YAMAHA 50 CW NG/RSP/RS 95-98
YAMAHA 50 CW RS 99-05
YAMAHA 50 R YH 98-04
YAMAHA 50 YE 93-95
YAMAHA 50 YH 99-05
YAMAHA 50 YQ Aerox 97-11

Taakse:
APRILIA 50 Rally AC 2 discs 97-
APRILIA 50 Rally LC 2 discs 96-00
APRILIA 50 Scarabeo (All models with rear disc) 98-05
APRILIA 50 Scarabeo Bright 00-
APRILIA 50 Scarabeo De Luxe 98-
APRILIA 50 SR Stealth/Racing 97-99
APRILIA 51 Area 98-02
BENELLI 50cc 491 (All rear disc models) 99-04
BETA 50 RR Supermoto/Enduro 99-03
BETA ARK (LC Models) 97-11
MALAGUTI 50 Ciak twin disc 00-03
MALAGUTI 50 F12 Phantom 98-02
MALAGUTI 50 F15 KAT 98-03
MALAGUTI 50 Phantom F12R L/C
MALAGUTI F 15 Firefox
MALAGUTI F12 Phantom F12 Foogy Replica 00-08

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat FERODO Eco skootteri: Aprilia, Malaguti, Piaggio, Suzuki (1992-2011)

11,00 €