Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat Ferodo Eco: Beta 50 RR 2009->, taka

Jarrupalat Ferodo Eco: Beta 50 RR 2009->, taka

Hinta:
11,90 €
Ovh. 13,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB2162EF
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
Jarrupala

Mitat: 66,9 x 36,0 x 9.4mm

BRAKING 890
BREMBO 07YA41
BRENTA 3101
BRENTA 4101
CL BRAKES 1103
EBC FA367
GALFER FD286
GALFER FD456
GOLD FREN 187
LUCAS/TRW MCB739
NEWFREN FD0349
SBS 790
VESRAH VD-271

OEM Aprilia 9100797
OEM Kawasaki 430820048
OEM Kawasaki 430820006
OEM Suzuki 6910036850
OEM Suzuki 6910144840
OEM Suzuki 6910035810
OEM Yamaha 1C3 W0046 50
OEM Yamaha 5UN W0046 51
OEM Yamaha 5UN W0046 00
OEM Yamaha 1C3 W0046 80
OEM Yamaha 5UN W0046 60
OEM Yamaha 1C3 W0046 10
OEM Yamaha 5UN W0046 50
OEM Yamaha 1C3 W0046 B0

Sopivuus taakse:
APRILIA RXV 450 / Rally / Merriman Replica 2005 >
APRILIA SXV 450 2005 > 2007
APRILIA SXV VDB Replica 2007 > 2007
APRILIA RXV 550 2005 >
APRILIA SXV 550 2005 >
APRILIA SXV VDB Replica 2007 > 2007
BETA RR 50 Enduro 2008 > 2012
BETA RR Motard 50 Track (Cast Wheels) 2008 > 2012
BETA RR 50 Enduro Racing 2009 > 2011
BETA RR 50 Enduro Standard 2009 > 2012
BETA RR 50 Motard Standard 2009 > 2012
BETA RR 50 Motard Skull 2011 >
BETA RR 50 Enduro Factory 2012 >
BETA RE 125 4T Enduro 2009 > 2010
BETA RE 125 4T Enduro 2010 > 2012
BETA RR 125 4T Motard (A/C - Spoke Wheel) 2008 > 2012
BETA RR 125 4T Enduro (A/C) 2009 > 2011
BETA RR 125 4T Enduro (L/C) 2011 >
BETA RR 125 4T Motard (L/C - Cast Wheel) 2011 > 2012
BETA Urban 125 Special 2009 > 2012
BETA Urban 200 Special 2009 > 2012
BETA RR 250 4T Enduro 2005 > 2007
BETA RR 250 2T Enduro 2015 >
BETA RR 300 2T Enduro 2015 >
BETA XTRAINER 300 2015 >
BETA RR 350 4T Enduro 2011 >
BETA RR 350 4T Enduro 2012 >
BETA RR 350 EFI 4T Enduro 2015 >
BETA RR 390 4T Enduro 2015 >
BETA RR 400 4T Enduro 2005 >
BETA RR 430 4T Enduro 2015 >
BETA RR 450 4T Enduro 2005 > 2013
BETA RR 450 4T Cross Country 2012 >
BETA RR 480 4T Enduro 2015 >
BETA RR 498 4T Enduro 2012 >
BETA RR 520 4T Enduro 2010 > 2011
BETA RR 525 4T Enduro 2005 > 2009
HONDA-HM ITALIA CRE 50 SIX Comp. 2007 > 2012
HONDA-HM ITALIA CRE 50 Six Racing 2011 >
HONDA-HM ITALIA CRM 50 Derapage Comp. 2007 > 2012
HONDA-HM ITALIA CRE 125 SIX Comp. 2010 > 2011
HONDA-HM ITALIA CRE 125 4T Six Racing 2011 >
HONDA-HM ITALIA CRM 125 2T Derapage Comp. 2011 > 2012
HONDA-HM ITALIA CRM 125 4T Derapage Comp. 2011 > 2012
KAWASAKI KX 250 F 2004 >
KAWASAKI KLX 450 R 2007 >
KAWASAKI KX 450 F 2006 >
RIEJU MTR 50 Competizione (Spoke Wheel) 2011 >
RIEJU Marathon Pro 125 Competizione (Spoke Wheel) 2011 >
SHERCO Enduro 2.5i (4T) Inc. SE Models 2008 > 2011
SHERCO SM 2.5i Supermotard (4T) 2008 >
SHERCO SX 2.5i F Moto Cross 2010 >
SHERCO Enduro SE 3.0i (4T) 2010 > 2011
SHERCO Enduro 4.5i (4T) Inc SE Models 2004 > 2011
SHERCO SE 450 i R (Nissin Rear Caliper) 2012 > 2013
SHERCO SM 4.5i F (Supermotard) 2004 > 2010
SHERCO SM 4.5i F (Black Panther) 2008 > 2012
SHERCO Enduro 5.1iF Inc SE Models 2007 > 2011
SHERCO SE 510 i R (Nissin Rear Caliper) 2012 > 2013
SHERCO SM 5.1i F Supermotard 2007 >
SHERCO SM 5.1i F Black Panther 2008 > 2012
SUZUKI DR 125 SM 2008 >
SUZUKI RM 125 E 2009 >
SUZUKI RM 125 2009 >
SUZUKI SM 125 2010 >
SUZUKI RM 250 2009 >
SUZUKI RM-Z 250 2004 >
SUZUKI RM-Z 250 / E 2009 >
SUZUKI RM-Z 450 2005 > 2007
SUZUKI RM-Z 450 / E 2008 >
SUZUKI RMX 450 E 2009 >
SUZUKI SM 450X 2009 >
TM 80 Junior 2005 > 2007
TM 85 Junior 2005 > 2007
TM MX 85 (Big Wheel) 2005 >
TM MX 85 JR (Small Wheel) 2005 >
TM 100 Junior 2005 > 2007
TM Enduro EN 125 (2T) - USA VERSION 2005 > 2008
TM MX 125 (2T) 2005 >
TM SMR 125 (2T) 2005 > 2014
TM SMR 125 (2T) 2015 >
TM SMX 125 (2T) 2015 >
TM EN 144 (2T) 2008 >
TM MX 144 (2T) 2008 >
TM Enduro EN 250 (2T) 2005 >
TM EN 250 Fi (4T) Enduro 2005 >
TM EN 250 Fi ES 2015 >
TM MX 250 (2T) 2005 >
TM MX 250 (4T) Cross 2005 > 2012
TM MX 250 Fi (4T) 2010 >
TM SMM 250 Fi (4T) 2010 >
TM SMR 250 (2T) 2005 > 2014
TM SMR 250 Fi (4T) 2010 >
TM SMR 250 (2T) 2015 >
TM SMX 250 Fi (4T) 2012 >
TM SMX 250 (2T) 2015 >
TM Enduro EN 300 (2T) 2005 >
TM EN 300 Fi (4T) 2017 >
TM MX 300 (2T) 2005 >
TM MX 300 Fi (4T) 2017 >
TM SMR 300 (2T) 2005 > 2014
TM SMR 300 (2T) 2015 >
TM SMX 300 (2T) 2015 >
TM EN 450 Fi (4T) 2005 >
TM EN 450 Fi ES 2015 >
TM FLAT TRACK 450 Fi 2016 >
TM MX 450 Fi (4T) 2005 >
TM SMR 450 FES 2005 > 2009
TM SMR 450 Fi (4T) 2010 >
TM SMX 450 Fi (4T) 2005 >
TM EN 530 Fi (4T) 2005 >
TM MX 530 F 2005 >
TM MX 530 Fi (4T) 2016 >
TM SMR 530 F ES 2005 > 2009
TM SMR 530 Fi (4T) 2010 >
TM SMX 530 Fi (T) 2005 >
TM SMX 660 F 2005 > 2010
YAMAHA YZ 125 2003 > 2007
YAMAHA YZ 125 2008 >
YAMAHA WR 250 (F 4T) 2003 > 2013
YAMAHA WR 250 X (Supermotard) (32D2/4) 2008 > 2010
YAMAHA WR 250 R (32D1/3) 2008 > 2010
YAMAHA YZ 250 (2T) 2003 > 2007
YAMAHA YZ 250 F (4T) 2003 > 2006
YAMAHA YZ 250 F (4T) 2007 >
YAMAHA YZ 250 (2T) 2008 >
YAMAHA YZ 250 F 60th Anniv. 2016 >
YAMAHA WR 450 F 2003 >
YAMAHA YZ 450 F 2003 > 2007
YAMAHA YZ 450 F 2008 >
YAMAHA YZ 450 F 60th Anniv. 2016 >

FERODO on yksi tunnetuimmista ja samalla myös laadukkaimmista jarrupaloista markkinoilla.
Varmista jarrupalan sopivuus http://ecat.ferodoracing.com/

Jarrupalat Ferodo Eco: Beta 50 RR 2009->, taka

11,90 €