Varaosahaku

Sulje Avaa
Tuotteet Kaikki Jarrupalat FERODO Sinter Grip eteen: Kawasaki (1989->), Suzuki (1989->)

Jarrupalat FERODO Sinter Grip eteen: Kawasaki (1989->), Suzuki (1989->)

Hinta:
32,00 €
Ovh. 35,00 €
Saatavilla:
1-2pv
Yli 80€ tilaukset rahtivapaasti ja alle 80€ tilaukset 7,90€ toimitusmaksulla.
Tuotenumero: FDB574ST
Soita meille: 010 470 9860
Kuvaus
FERODO Sinter Grip ST on huippu sintteripala katupyöriin ja kisakäyttöön takana.
Sinter Grip on Ferodon malliston tehokkain, kestävin ja pitävin pala.

- Ylivoimainen jarrutusteho katupyöriin.
- Toimii hienosti myös sateella.
- Erittäin pieni jarrulevyjen kulutus.
- Taustalevyn pinnoitus estää ruostumista ja jarrujen jumiutumista.
- Sopii vain RST jarrulevyille.
- Sopii ABS jarruihin.

Mitat: 70.0 x 46.0 x 8.3mm
\t

Vastaavuus:
BRAKING 715
BREMBO 07KA13
BRENTA 3062
BRENTA 4062
CL BRAKES 2251
EBC FA158
GALFER FD107
GOLD FREN 32
LUCAS/TRW MCB602
NEWFREN FD0143
SBS 631
VESRAH VD-34


OEM numerot:
Kawasaki 430820025
Kawasaki 430820016
Kawasaki 430821162
Kawasaki 430820030
Kawasaki 430820019
Kawasaki 430821169
Kawasaki 430820014
Kawasaki 430821142
Suzuki 5910035830
Suzuki 59130 32C20
Suzuki 591005880
Suzuki 5910035850
Suzuki 5930034830
Suzuki 5910135810
Suzuki 5910035880


Varmista jarrupalan sopivuus
https://ecat.ferodoracing.com/code/motorcycle/brake-pads-and-shoes#search


Sopivuus eteen:
KAWASAKI VN 200 2007 >
KAWASAKI KR-1 250 C1 - C3 1990 > 1992
KAWASAKI ZXR 400 1991 >
KAWASAKI ZZR 400 1990 > 1992
KAWASAKI ZZR 400 1993 >
KAWASAKI GPZ 500 S 1993 >
KAWASAKI ZZ-R 500 1990 >
KAWASAKI ZX 6R 600 D1-D2 (DX 6) 1990 > 1993
KAWASAKI ZX 6R 600 NINJA 1994 > 1997
KAWASAKI ZZR 600 1990 > 1992
KAWASAKI ZZR 600 1993 >
KAWASAKI ZX-7 750 R NINJA 1989 > 1995
KAWASAKI ZXR 750 1989 > 1990
KAWASAKI ZXR 750 R STINGER / NINJA 1991 > 1992
KAWASAKI ZXR 750 R 1993 > 1995
KAWASAKI GPZ 900 R 1990 > 1996
KAWASAKI X-9 R 900 NINJA 1994 > 1995
KAWASAKI ZX-9R 900 R NINJA (B1 - B2) 1994 > 1995
KAWASAKI KLZ VERSYS 1000 2012 >
KAWASAKI KLZ VERSYS 1000 2015 >
KAWASAKI ZZR 1000 1991 >
KAWASAKI ZR 1100 ZEPHYR (ZR 1100 A) 1992 > 1996
KAWASAKI ZX 1100 1993 >
KAWASAKI ZZR 1100 GT (ZX 1100 C) 1990 > 1992
KAWASAKI ZZR 1100 GT (ZX 1100 D) 1993 > 2001
KAWASAKI ZZR 1200 2002 >
KAWASAKI VN 1700 Voyager (B/BA) 2009 >
KAWASAKI VN 1700 Classic&Classic Tourer ABS 2010 >
KAWASAKI VN 1700 Voyager Custom (KB) 2011 >
KAWASAKI VN 2000 VULCAN / CLASSIC 2004 >
SUZUKI RG 125 T - FV 1992 > 1996
SUZUKI RG 200 GAMMA 1993 > 1994
SUZUKI COBRA 250 1989 >
SUZUKI COBRA 250 1990 >
SUZUKI GOOSE 250 1992 >
SUZUKI GSX-R 250 R - R/SP 1989 >
SUZUKI RGV 250 R 1989 >
SUZUKI RGV 250 R 1990 > 1992
SUZUKI RGV 250 1993 >
SUZUKI RGV 250 1994 > 1996
SUZUKI GOOSE 350 1992 >
SUZUKI GSF 400 S KATANA 1989 > 1990
SUZUKI GSF 400 BANDIT 1993 > 1994
SUZUKI GSX 400 KATANA 1989 > 1992
SUZUKI GSX-R 400 ( V ) 1989 > 1990
SUZUKI RGV 500 GAMMA 1990 >
SUZUKI GSR 600 /A / ABS 2006 > 2008
SUZUKI GSX-R 600 V 1996 > 2003
SUZUKI GSF 650 (Naked Bandid Non ABS) 2007 > 2011
SUZUKI GSF 650 A (Naked Bandid ABS) 2007 > 2011
SUZUKI GSF 650 S (Faired Bandid Non ABS) 2007 > 2011
SUZUKI GSF 650 SA (Faired Bandid ABS) 2007 >
SUZUKI GSX 650F (NO ABS) 2008 > 2011
SUZUKI GSX 650F (ABS) 2008 >
SUZUKI GSX-R 750 Y 2000 > 2003
SUZUKI SV 1000 K3/SK3 2003 >
SUZUKI TL 1000 SV TWIN 1997 > 2001
SUZUKI GSF 1250 (Naked Bandit - Non ABS) 2007 > 2011
SUZUKI GSF 1250 A (Naked Bandit - ABS) 2007 > 2010
SUZUKI GSF 1250 S (Faired Bandit - Non ABS) 2007 > 2010
SUZUKI GSF 1250 SA (Faired Bandit - ABS) 2007 > 2012
SUZUKI GSF 1250 SA (Faired Bandit - ABS) 2015 >
SUZUKI GSX 1250 FAST (sport touring) 2010 >

Jarrupalat FERODO Sinter Grip eteen: Kawasaki (1989->), Suzuki (1989->)

32,00 €